Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiúnak milyen pelenkával...

Kisfiúnak milyen pelenkával készüljek? Kisfiús anyukák Nálatok melyik vált be?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk bevásárolni az utolsó dolgokat, köztük a pelenkát is és kíváncsi vagyok hogy másnak melyik vált be.
2014. aug. 7. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a mülleres. Sokan dicsérik a dm-est, a pamperst és a liberot. Nagyjából ezek az etalonok. Aztán futottak még a tescos, penny-s, lidl-s.
2014. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekünk az elején a Libero (2es). De tényleg jó a Pampers, mülleres, dm-es. Egyedül a legdrágább (pampers premium care) nem jött be ;)
2014. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

mi dm-s es libero pelenkat hasznaltunk...az elso ket honapban/bar hasfajos,hasmenos volt a kisfiam/ napi 10 pelenka siman elment..azaz havi 300...utana mar sokkal kevesebb..mikor a 3-4honaptol elkezdtem a hozzataplalast/bebietel,tejpep,stb/ onnantol maximum napi 4 ment el :) persze a lanyomnal olyan stagnalo volt,bar o inkabb pisisebb volt...napi 5-6 ment el,nala /az elso gyermekem/ meg megprobaltuk a pamperst is..nekunk nem valt be :)

Sok szerencset,sikert es legfokepp oromot s egeszseget a picihez :) udv.31N,2 gyermekes anyuka,Lanyom:4 eves fiam:11honapos

2014. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a libero és dm-es babylove vált be a legjobban. A zöld pampers sem volt annyira rossz, de nem volt az igazi. A pampers premium care viszont egyáltalán nem vált be, pedig azt hittük annyi pénzért jobbat kapunk. De ezt majd neked kell kitapasztalnod. Vegyél inkább tobbfélét, aztán majd meglátod. Mi is így csináltuk.
2014. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Két fiam, minden jó volt, ilyen esetben szerencsés voltam. Legkisebb fiam most 6 hónapos, még egyszer sem pisilt be, vagyis egy pelenka sem ázott át.

Újszülöttnek Liberot használtam és Pampers Newbornt is, de kaptam ajándékba 1-es sajátmárkás Tescost is, az is nagyon jó volt. Haználtam Müllerest is 2-ben, Babylove-t is, Pampers Premium Care-t, de csak azért mert apa vette meglepinek, pedig mondtam neki, hogy nem kell, mert az Actív Baby is ugyanolyan jó. Libero 2-es, 3-as, szintén bevált.

Első fiamnál, ami nem vált be újszülött pelenka, az még a Huggies volt, de ugye már nem forgalmazzák. 3-as mérettől viszont az is tökéletes volt.

Egyébként az is számít, hogy majd mennyire lesz érzékeny a baba bőre.

Mikor idén februárban szültem, a kórteremben mindenkinek Libero pelenkája volt, 4-ből 3 fiú volt:)

2014. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1-esből dm-esünk volt, 2-3-4-ből Pampers Active baby, 5-6 Libero. A Pampers egy idő után kevésnek tűnt mert sokat iszik a kisfiam, amúgy jó pelenkának tartom. A dm-es is jó amúgy.
2014. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 tengedi válasza:
Hát nekünk minden saját márkásból kifolyt, az elején sokat szenvedtünk, mert éjszaka ha pelenkázni kellette, akkor villany fel, baba felébredt, aztán 2 óra volt, mire visszaaltattam, majd kaja, és kezdődött minden elölről.... mondjuk a Libero elég jó volt, a sárga Pampers nagyon gáz, viszont éjszakára mindig pampers active baby-t adok rá a mai napig kb. 2 hetes korától, az reggelig simán kibírja, így pelenkázás szempontjából nyugisak az éjszakáink
2014. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Pampers Sleep and Playt soha ne vegyél. Nálunk 1 órát bírt ki és átázott a gyerkőc, ráadásul nem gumis a dereka így nem is illeszkedik jól a gyerekre... Csodálkozom hogy még árulják azt a pelust.
2014. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Liberot használtunk az első perctől fiúnál. Tökéletes volt. 2 hétig talán 1-es, utána 2-es méretűt.
2014. aug. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi születése óta a liberot használjuk. Pisi soha sem folyt ki. Néha a kaki, de csak ha túl híg volt (pl. mikor jött a foga). Maximálisan meg vagyok elégedve vele. A szagot sem engedi át, szóval nagyon jó.
2014. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!