Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány csomag pelenkával készülj...

Hány csomag pelenkával készüljek? Ti mennyit vesztek meg előre?

Figyelt kérdés
Falun lakunk, és nem szeretnék már rögtön az első napokban futni pelenkáért. A páromra nem szívesen bízom az ilyen bevásárlást.
2011. ápr. 2. 13:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Kórházba nem kell vinni, ott adnak.
2011. ápr. 2. 13:59
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szia. mi két nagy csomag liberot vettünk, de nekünk sajnos nem vlt jó az a pelenka ugyhogy alig vártam hogy elfogyjon.
2011. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

napi 5-7 pelus elfogy az elején.

Én vettem a Liberóból és a Pampersből is egyet a legkisebből.Valami Isteni sugallatra viszont vettem egy nagyobb méretűt is.Szerencsére,mert nekem nagy babám született,úgyhogy a newborn pelusokat nem használta.

szerintem vegyél egy-egy zacskóval,felváltva használod és meglátod melyik jobb nektek.A zacskót odaadod a párodnak,hogy olyat vegyen.

2011. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 2csomag pelenkát vettem! Látogatok is azt hoztak,így 4hónapos koráig nem kellett pelenkát venni!
2011. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es méretből csak 1 csomaggal vegyél szerintem, nehogy rátok maradjon.

2-es méretből vehetsz 2 csomaggal is.

Ennél többet nem érdemes venni, mert nem tudhatod előre, hogy mekkora lesz a babád, és hogy mennyire lesz érzékeny a bőre.

Én pl több csomag pamperst adtam el, mert kiütéses lett tőle a babám. A nyakamon maradt egy csomó 1-es méret, mert kicsi volt.

Bízzál meg a párodban, ha azt mondod neki, hogy menj és hozz 3-as méretű liberot, akkor azt fog hozni, feltételezem, hogy nem egy béna. Ha már most nem bízol meg benne, mi lesz, ha hirtelen valami mást kell venni a későbbiekben.

2011. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3,6 kg-mal született a lányom. Kezdésnek egy csomag Pamperst és egy Liberót vettünk, 1-es méretet. A Liberoból 3 db fogyott, mert minden kifolyt belőle. A Pampers után még kaptunk egy csomag Huggies 1-est is, az is elfogyott. Utána álltunk át a 2-es méretre. Szóval szerintem érdemes legaláb 3 csomaggal készülni, különbözővel, már csak azért is, mert nem biztos, hogy elsőre beletrafálsz, elyik válik be.
2011. ápr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy csomag pampers newborn-t vettünk,amit viszek a kórházba,ha beválik,akkor a férjem elmegy és vesz még. Nagyon sok helyről hallottam,ahogy itt is,hogy nem volt jó,kiütéses lett a baba,kifolyt,szóval szerintem teljesen felesleges előre betárazni...

Miért nem szívesen bíznád a párodra?Neki is ugyanannyira a gyereke,mint a tiéd,és ha elmondod neki,hogy milyen márka,milyen méret amit szeretnél,olvasni gondolom tud...

2011. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kár nagyon bevásárolni így az elején. Azzal kapcsolatban meg, hogy a párodra nem szívesen bízod, csak annyit, hogy nálunk az utóbbi két hónapban az ÖSSZES babás cuccot ő vette meg (pelus, popsitörlő, popsikrém stb.). Írok neki listát, pontos listát természetesen, és nagyon ügyesen beszerez mindent. Szóval én nem csinálnék ebből ügyet a helyedben. Ja, és mi is falun lakunk.
2011. ápr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Eddig vettem 1 Libero, 1 Pampers és 1 DM-es pelust. Többet akkor előre nem veszek. Mindegyik 2-es méret, a fiamnál is avval kezdtük, és a tesó sem ígérkezik kicsi babának.

Azért nem szívesen bízom a páromra, mert a fiunknál is mondtam neki, hogy menjen a DM-be, váltson ki kupont és a 25%-os Jokerral vegye meg a pelenkát. Erre Ő nem tudta a kártyát használni, eladót pont nem talált, ezért megvette teljes áron a pelust. És még a vásárlásért járó pontokat sem kaptuk akkor meg, pedig több mindent vásárolt a peluson kívül. Tudom, hogy ez nem egy nagy dolog, de azóta nem küldtem egyedül a DM-be.

2011. ápr. 3. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!