Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nem mászott a babája...

Akinek nem mászott a babája az hogyan állt fel?

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 10:03
 1/10 anonim válasza:
Úgy ahogy a többi kisbaba! Én is aggódtam mivel nem mászott ! De így utólag nem számít hogy hamarabb állt fel mint hogy mászott!
2014. aug. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pont úgy, ahogy a többi. Felkapaszkodott először a lábamban, aztán a bútorokban. 2 héttel ezután elkezdett mászni is. A mászás nem feltétele a felállásnak.
2014. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, ahogyan az előttem szóló is írja. Ha feltérdel, és fel tudja húzni magár valamibe kapaszkodva, akkor fel is áll. Az nem baj, ha a felállás megelőzi a mászást, sok gyerek hamarabb áll fel, mint mászik. Ha elkezd járni, és nem mászik, az lehet gond, de nem feltétlenül okoz a későbbiekben problémát.
2014. aug. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak esze ágában sem volt mászni. Kúszott és úgy állt fel. Van egy golyópályája és addig-addig küszködött, hogy felállt. Na onnantól minden mellett, lábamnál, széknél stb. Utána kezdett el mászni, hogy már felállt. :)
2014. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is feláll már, és még nem mászik. Még csak kúszni se tud úgy isten igazából.
2014. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De az én kislányom már 8 hónapos de semmit se csinál.Se nem kúszik és nem mászik de felállni se tud.Ma próbálta fölhúzni magát de nincs hozzá ereje.Hason folyton jár a lába de a keze nem.Leteszi a fejét és rugdossa az ágyat,de persze így nem halad,mert a kezét nem használja.:((.-(Remélem nincs gond vele.Vagy lehet csak türelmetlen vagyok.:))
2014. aug. 8. 13:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Orvos mit mond? Forog azért ugye? Kúsznia azért már kellene, a többivel ráér.
2014. aug. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha forogni sem forog, és nem is próbálkozik mászó mozdulatokat tenni, lehet érdemes lenne megmutatni egy szakembernek. Ennyi idősen már ha minden rendben van, ha nem is tökéletes kúszás, de ráutaló mozgásnak már kellene jelentkeznie. Maximum azt mondja, hogy minden rendben, és megnyugtat.
2014. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, bocsánat, nem mászó, hanem kúszó mozdulatokat akartam írni. Mászásra még ráér.
2014. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Az én kisfiam is későn kezdett mindent. Forogni forgott, de kúszni ő is csak 8 hónaposan kezdett. 9 hónaposan felállt és utána elkezdett mászni. Most egy éves és megy. :)Nem erőltettünk soha semmit nála.

Mi jártunk gyógytornára más miatt (nyakizmai le voltak tapadva), ártani nem árt. Sőt!!! Ha megnyugtat nézesd meg egy szakemberrel.

2014. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!