Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téged ez zavarna, szólnál érte?

Téged ez zavarna, szólnál érte?

Figyelt kérdés
Van egy 21 hónapos kislányunk és nálunk voltak a keresztszülei nekik meg van egy 7 hónapos kislányuk. És mikor lányom keresztanyukája etette a kislányát akkor adta az én lányomnak is a bébikaját ugyanazzal a kánállal, egy falat egyiknek egy falat a másiknak meg közbe még néha Ő is lenyalta a kanalat. Meg a kislánya cumisüvegéből itatta vízzel, közbe lányom már pohárból meg itatópohárból szokott inni. (kivéve az esti tápszert). Na meg Ő uzsonnára a kislányának adott dinnyelevet és az én lányom tápszeres cumisüvegét kérte el hogy majd abból megitatja. Meg még azt is olyan viccesnek tartották mikor a kislányuk bekapta az én lányom cumiját. Nem szóltam semmiért, de ezek engem nagyon zavartak. Ti szóltatok volna a helyemben?
2014. aug. 10. 21:18
1 2
 11/15 Julie S ***** válasza:
78%

Engem annyira nem zavarna ez. Igy egyutt meg nem evett a lanyom senkivel, ahogy a kerdes alatt kifejtetted, de nem esnek tole ketsegbe. A lanyomhoz hasonlo koru kisfiu van barati csaladban (10 honapos koruli), es egymas jatekait ragcsaljak, nyalazzak. A kanalat meg en is lenyalom neha etetes kozben.


Viszont, ha teged ez zavar, akkor szolj, mert nem jo hosszan turni, hogy aztan robbanjon, amikor besokallsz.

2014. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

viszonytól függ

én pl bnőmnek szóltam és később mondta, milyen igazam volt, már jobban odafigyel.

amúgy annyit megjegyeztem volna mindenképpen, hogy "a nyálban kétszer annyi baktérium van mint a levegőben"csakhogy tudja

2014. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

De nem csendben kell puffogni,nyelni, ha valami nem tetszik, hanem udvariasan szólni. Aki ezen megsértődik, hát csak tessék.


Azért vagy a gyereked anyja, h az érdekeit képviseld, míg ő nem képes rá. Majd megnézném, nekem hogy állna a szád, ha más lenyalt kanalát kéne a szádba venned. Szegény gyerek!

2014. aug. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Lányom 22 hós,barátnőmék lánya 17hós.

Az egy kanállal etetést szoktuk mi is,mert ugyan külön féle ételt esznek ,mert viszek magammal neki,de ugye kérnek egymáséból.De mindig megkérdezem egyébként barátnőmet adhatok-e a lányának is,ő is megkérdezi tőlem.Mi sose nyalogatjuk a kanalat,csak is az ő nyálaik keverednek.

Isznak egy üvegből is,mert mindketten szívószálast használnak.Viszont más cumisüvegéből nem hagynám inni,amiből vizen kivül mást is iszik más gyerek.

Pohárból szoktunk inni,úgy hogy én vagy barátnőméből a kicsik is.

Nem tudom,engem ez nem zavar,mert barátnők vagyunk,tudom hogy higiénikus nő,a kicsi is tiszta.De nekünk hasonlóak a kicsik is,szóval nem cumisüvegeznek,nem cumiznak,nem tápszereznek.

De egyébként szólj,ha téged ez zavar.Szerintem megérthető és bőven el lehet fogadni,hogy van akit zavar.

2014. aug. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ikabb neki lehetne annyi esze h nem csinal ilyet mivel az o gyereke sokkal kisebb.de amugy engem is zavarna es en tuti nem birtam vna ki h ne szoljak elso alkalommal.nalunk a bnomnek vannak fura dolgai(neki nincs meg gyreke)pl.allandoan "csokolozni" akar a fel eves fiammal.puszilgatja a szajat o meg dugja at a kis nyelvet es ez nagyon tetszik a bnomnek.na ezert meg en se szoltam de mar nyilik a bicska a zsebemben...felek h egyszer ugy beszolok h megsertodik.meg ha pelenkazza egy kilo kremet tesz ra azert is szoktam szolni.mikor kisebb volt es atjott o akarta altatni.pedig olyan szepen megvolt a ritualenk es utana szepen eludt magatol.erre is szoltam.na meg a masik allandoan olyan kajat akar vele etetni amit meg nem kene.egyszer mar mondtam neki h a gyerekeddel azt csinalsz majd amit akarsz...meg h mrgkeztuk a hozzataplalast mondta h nyaljam le a kanalat mi den falatnal.hat akk kb.tobb nyalat enne a gyerek mint kajat...na mindegy.mindenkinek mas a gyereknevelesi modszere.de sztem tiszteletben kene tartani masok elveit.
2014. aug. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!