Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téged ez zavarna, szólnál érte?

Téged ez zavarna, szólnál érte?

Figyelt kérdés
Van egy 21 hónapos kislányunk és nálunk voltak a keresztszülei nekik meg van egy 7 hónapos kislányuk. És mikor lányom keresztanyukája etette a kislányát akkor adta az én lányomnak is a bébikaját ugyanazzal a kánállal, egy falat egyiknek egy falat a másiknak meg közbe még néha Ő is lenyalta a kanalat. Meg a kislánya cumisüvegéből itatta vízzel, közbe lányom már pohárból meg itatópohárból szokott inni. (kivéve az esti tápszert). Na meg Ő uzsonnára a kislányának adott dinnyelevet és az én lányom tápszeres cumisüvegét kérte el hogy majd abból megitatja. Meg még azt is olyan viccesnek tartották mikor a kislányuk bekapta az én lányom cumiját. Nem szóltam semmiért, de ezek engem nagyon zavartak. Ti szóltatok volna a helyemben?
2014. aug. 10. 21:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
mint a huzat!
2014. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
nem szóltam volna, itt sajnos nincs jó megoldás, néha nyelni kell (mondom ezt úgy, h nem félek kinyitni a számat - főleg ha a gyerekemről van szó). de engem is nagyon zavart volna.
2014. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
én szóltam volna vagy legközelebb szólnék!
2014. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mikor mi megyünk hozzájuk akkor is előfordul hogy így eteti meg itatja a lányomat. Nagyon zavar. :-( Csak olyan kellemetlen szólni.
2014. aug. 10. 21:28
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Én nem szólnék. Inkább igyekeznék elkerülni az ilyen helyzeteket...
2014. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Rögtön az első alkalommal kellett volna szólni, hogy ne haragudj, én kicsit finnyás vagyok erre, légyszi ne közösködjenek ezen-azon. (én is finnyás vagyok erre) Több alkalom után már kicsit kellemetlenebb, de ha nagyon zavar, inkább szólj.
2014. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Szólnék,még ha célozgatva is:


"Sárikám, neked is van poharad, nem szabad a babáéból innod, tudod, hogy anya ezt nem szereti"

2014. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Szólnék mindenképp! Ha már rögtön nem szóltál , fogd rá, hogy a védőnő, dokinéni, fwlhívta a figyelmedet ,hogy ezt kerüld el.
2014. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Engem is zavart volna! Főleg az, hogy anyuka is nyalogatja a kanalat (mi a fenének kell lenyalni??). Nem tudom hogy szóltam volna-e, mindenesetre a cumit szó nélkül lemostam volna, rögtön miután visszaadták, abból talán látta volna anyuka hogy zavar a dolog.
2014. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont volt családon belül olyan konfliktus, amiért nem szóltam, és hónapokig csöndben voltam, majd már nagyon látszott rajtam a nemtetszés, és még én voltam a rossz, amiért vágom az arcokat. Sokat gondolkoztam, hogy mit rontottam el, és a konklúzió pont ez volt, hogy nem szóltam, hogy zavar valami, és tipikusan a "b.meg a fűnyíróját a szomszéd" esete lett belőle. Jobb szólni, minthogy egyszer hozzávágod a cumisüveget.:)
2014. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!