Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nőként, ha fogdosna az egyik...

Nőként, ha fogdosna az egyik férfi kollégád és ez zavarna téged, lekevernél neki egyet vagy inkább szólnál a főnöknek (szintén férfi)?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel, Szexuális Zaklatásért
2012. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

megmondanám neki, hogy vagy sürgősen abbahagyja, vagy feljelentem zaklatásért

ha röhögne ezen, akkor vágnám pofán

és utána szólnék a főnöknek, hogy megelőzzem, mielőtt bemegy hozzá, és elmond mindenféle krvának :D

2012. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én leírom, hogy mit tennék. Először neki szólnék, normálisan elmondanám, hogy engem ez zavar és legyen szíves nem ezt csinálni. Ha ez sem elég, és folytatja, akkor kicsit erőteljesebben szólnék neki. Na ha EZEK után sem hagyja abba, akkor elmesélném a főnökömnek, azt is hogy én hogyan próbáltam leállítani, de nem segített. És akkor feltehetőleg a főnök majd megoldja. Ha viszont sz@rik az egészre és a kollégád is (és esetleg még durvábban folytatja), akkor mondanám neki, hogy fel fogom jelenteni. Feltehetőleg akkor abba fogja hagyni! (Ha nem, akkor tényleg megteheted, de ez már nagyon a végső eset, és max. 2-3% esélyt adok rá, hogy ehhez kéne fordulnod, bár a mai világban ki tudja.) De szerintem egyszerűbben meg tudod oldani, csak szólni kell neki. :)

2012. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tökön rúgnám. Azzal nem fog dicsekedni.
2012. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pofon + feljelentés
2012. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A harmadik, kulturált hangnemű, de világos és érthető figyelmeztetés után fájdalmasabb útra terelném a dolgokat.
2012. okt. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!