Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen joghurtot ehet a...

Milyen joghurtot ehet a babám? Megveszem a bolti gyümölcsjoghurtot? Vagy natur joghurt és abba mehet minden finomság?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 17:09
 1/5 A kérdező kommentje:

És túrókrémet is valami hasonlóan?

Ez desszertnek vagy uzsinak, tízórainak jó neki?

2010. jan. 13. 17:11
 2/5 anonim ***** válasza:
természetesen amit magad készítesz az a legegészségesebb...joghurt,túró friss gyümikkel összeturmixolva.
2010. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 8 hónapos és eddig natur joghurtot adtam neki és abba almát meg kekszet...de most volt nálunk a védőnő és azt mondta mehet a gyümis joghurt is de a kismagvas ne. Pl.: epres,málnás,erdeigyümis. Pl a krémtúrót leszavazta..én nem firtattam hogy miért...de a túrórudi csoki nélkül az is mehet:D Én van hogy reszelek bele kekszet vagy babapiskótát. De olvastam már a gabonapehelyről is. Darabosságnak elég a benne néhol fellelhető "gyümölcs" szerintem:D
2010. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A babáknak nem kell desszert.

Uszinak, 10órainak tökéletes.

Én natúr joghurtot veszek, és rendes gyümit teszek bele, vagy túróba rendes gyümit.

2010. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En natur joghurtot veszek, es abba teszem a gyumit, kekszet, vagy kukoricapehlyet.
2010. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!