Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem gond, ha16 hónapos egész...

Nem gond, ha16 hónapos egész nap azt nézi mit csinálok?

Figyelt kérdés
Persze csak itthon. Kinnt játszik, de ha a lakásban vagyunk alig játszik. Pakol egy kicsit, de a játékai nemigazán kötik le. Engem követ, magyaráz és csak éppen az kell neki, ami nálam van. Nem nyűgös amúgy. Jól van ez így?
2014. aug. 12. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy is tanul, fejlődik, ha veled van, beszélget stb.
2014. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van kb, kisfiam 16 hónapos. Van hogy eljátszik a játékaival de inkább utána mászkál és nézi amit csinálok. Közben beszélgetünk meg bohóckodunk stb... Az udvaron más a helyzet, ott jön-megy, játszik minden félével. Szerintem amíg nem sír hogy unná, vagy nem tetszene neki addig nincs baj.
2014. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ezt csinálta, sokszor még most, két évesen is. Néha be is segít a kis seprűvel meg a lapáttal, vagy kidob valamit a szemétbe, krumplit válogat stb. :)
2014. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb ,amit csinálhat-figyel,tanul,raktároz
2014. aug. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan még csak 15 hós, de az én gyerekemet sem kötötte le soha egyedül a játék. Ha leülök mellé játszani, úgy igen, de akkor ki végzi a főzést- takarítást.... úgyhogy ő is folyton a seggemben van, sőt sokszor hátráltat is, de ez van.Így elvan, ő sem sír, mindenhez hagyom hozzányúlni, ami nem veszélyes. Ez jobban érdekli, mint a játék.
2014. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!