Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer helyett mostantól...

Tápszer helyett mostantól Sinlacot kell ennie babámnak, más is volt így? Hogyan adjátok neki? Hígan cumisüvegből vagy pépesen kanállal? 9 és fél hónapos a kisfiam.

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
én pépesen, kanállal adtam a 4 hós lányomnak (gond nélkül megszokta)
2010. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunkl 3-szor van tápszer, egyszer főzelék, és egyszer Sinlac. Azt szeretem benne, hogy bármivel lehet keverni. Egy időben almalével kevertem, és nagylyukú cumival, üvegből adtam. Mostanában vízzel pépet csinálok és gyümülcsöt keverek bele, vagy újabban a nagy sláger, hogy frissen facsart narancslével keverem ki víz helyett, ugyanis a drága a savanyút szereti. Így legalább meg van oldva a gyümölcs is, mert a doki szerint azért ötször ennie kell egy nap, és a gyümölcs magában nem lehet egy étkezés. Csakhogy nem nagyon szeret enni a lányom, hatodik kajának a gyümölcsöt már kizárt, hogy megegye. 10 hónapos.
2010. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!