Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem orvoshoz a 6 hónapos...

Évi1992 kérdése:

Vigyem orvoshoz a 6 hónapos kisfiamat aki ma leesett az ágyról?

Figyelt kérdés
elfordultam egy percre és máris hanyatt esett a parkettára... :/ nagyon megijedtem... 2 másodpercre megrémült és nagyon sírt, ahogy ringattam, babusgattam el is aludt... Végig figyeltem... Kb 10 perc után felkelt mert felkeltettem, megvizsgálgattam de nincs semmi baja, étvágya, kedve ugyan olyan, kb. Egy órát vagy kicsivel többet játszottunk és megint elaludt egy fél órára, gondolom nem pihente ki magát... Mozogni is ugyanúgy mozog... Nagyon félek, vigyem dokihoz? :(

2014. aug. 15. 14:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, kicsit megnyugodtam! Eddig nem vettem észre h bármi baja lenne! Szépen megfürdött és elaludt, igaz rá egy másfél óra múlva felsírt, gondolom kicsit felzaklatta ez az egész :( de ugyanúgy viselkedett mint szokott. Hála nem hányt, nem volt semmi ilyen, púp sincs a kis fején, a reflexei jók... Nem változott semmi, de azért aggódok! Remélem holnap sem lesz vele semmi gond.
2014. aug. 15. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!