Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bukós babák szülei! Nektek is...

Bukós babák szülei! Nektek is egyfolytában kell a lepedőt cserélni?

Figyelt kérdés

Már kicsit kezdek besokallni, mert a fiamat hiába büfiztetem evés után 15-20 percig és nem rakom vízszintesbe legalább 3 óráig, akkor is mire lerakom az ágyába (van amikor aká 1 óra után) pont akkor bukik. És egyszerűen nem győzök már lepedőt mosni/cserélni.

Akinek hasonlóan gyakran és sokat bukik a babája szintén így van ezzel? Hogy könnyítetek magatokon? Beszereztetek vagy 10 lepedőt? : D



2014. aug. 15. 19:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
javítok, nem 3 óráig nem rakom vízszintesbe hanem 30 percig :)
2014. aug. 15. 19:08
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet gumispelenkát kapni, mi azt tettünk a feje alá és csakk azt cseréltük le.
2014. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád? Sajnos addig így lesz míg át nem tértek a szilárd táplálkozásra. Tudom ez áldatlan állapot. Ha nagyobb lesz és ül akkor meg nem győzöd átöltöztetni. Most nyáron ez nem olyan nagy probléma.
2014. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
En a Kik-be vettem (3-4€) atazasgatlot,arra teszek pelust.
2014. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Feje alatti textilpelust tettük duplára és azt cseréltük.

Nem biztatás, 14 hónapos koráig volt bukós a lányom.

Megnézettük előlről hárta, mindene rendben volt, jól fejlődött, ennyi.

Napi 4-6 ruhacsere, pedig csak akkor cseréltük, amikor már totál elázott, ha kicsit "olyan lett" akkor nem.

És a 30 textilpelus szinte kevés volt, pedig mostuk mint a gép...

2014. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3 hónapos, igen. Közben vigyorog, de csorog a szája szélén a cucc.

Kiságyban van, egyszerűen arrébb teszem a foltról. Így egy 24 órát kitart egy lepedő. Aztán csere.

2014. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
feje alá textil pelust tettem így nem kellett a lepedőt cserélni állandóan!
2014. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Duplára hajtott textilpelus és azt huzogattam, hogy több alkalomra jó legyen, így kb 3 evést is kibírt, és egy nap, talán elég volt csak egyszer lecserélnem :) Nálunk egyáltalán nem olyan volt mint az egyik válaszoló írta, hogy mosolyogva csorgott, nálunk szinte hányás szerűen, szökőkutasan is jött vissza, pedig szépben büfizett, és nem tettük egyáltalán vízszintbe se! Lepedőt elég volt csak kb 3 naponta cserélni, így elég volt 3 db belőle. Nálunk egy éves korára már nyoma sem volt a bukásnak.
2014. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is textilpelust tettem a feje alá.
2014. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet. :-) Szerencsére a hozzàtàplálás elkezdésével fokozatosan javult a helyzet.

Amúgy nekem be kellett szereznem kb. 30 textilpelust, 4 normál lepedőt és vagy nyolc "hányós" lepedőt. Ezeket tettem félbehajtva a kiságyba a normál lepedőre úgy, hogy felül és két oldalt is be volt tűrve. (amúgy nagy lepedőket vettem és anyuval csináltattam kisebbeket belőlük)

2014. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!