Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bukós babák szülei! Nektek is...

Bukós babák szülei! Nektek is egyfolytában kell a lepedőt cserélni?

Figyelt kérdés

Már kicsit kezdek besokallni, mert a fiamat hiába büfiztetem evés után 15-20 percig és nem rakom vízszintesbe legalább 3 óráig, akkor is mire lerakom az ágyába (van amikor aká 1 óra után) pont akkor bukik. És egyszerűen nem győzök már lepedőt mosni/cserélni.

Akinek hasonlóan gyakran és sokat bukik a babája szintén így van ezzel? Hogy könnyítetek magatokon? Beszereztetek vagy 10 lepedőt? : D



2014. aug. 15. 19:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

rendesek vagytok, köszi hogy ilyen sokan írtatok.

eddig úgy vettem észre zavarja ha van valami a feje alatt (hason alszik), de megpróbálom újra ezt a textilpelus dolgot :)

meg majd varrok többet, végül is jóban vagyok a varrógéppel :D amúgy nálunk vegyes a bukás, van amikor mosolyogva bukik van amikor meg nyűglődés, tekergés után kiömlik szó szerint belőle. várom már hogy abbamaradjon, elvileg refluxos, szeretném ha nem kínlódna szegényem :(

2014. aug. 16. 09:29
 12/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam is bukott, bár nem olyan sokat hogy 30 textil pelus is kevés lett volna. :) Én a ruháját azonnal cseréltem. A feje alá textil pelust raktam és azt cseréltem. Amikor tápszert váltottunk (fermentáltra) akkor megszűnt a bukás, vagyis nagyon-nagyon ritkán bukott. (kb havi 3szor)
2014. aug. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!