Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Colief! Ki hogy adja éjszaka...

Colief! Ki hogy adja éjszaka tápszeres babának?

Figyelt kérdés
Előre elkészíted a tápiját vagy ringatod 30percig még le nem bontja a laktózt a csepp? Ha elkészíted és hűtőből melegíted fel akkor nem romlik meg a tápszer?

2014. aug. 17. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
én úgy csináltam, hogy igen evés előtt kb 20 perccel csináltam meg a tápot, beletettem a cseppet és egy pohárba forró vizet engedtem és addig abban állt a cumisüveg, hogy ne hűljön ki...:) cseppestől már nem szabad mikrózni! amúgy simán a tápszer nem romlik meg a hűtőben... kórházba is legyártják reggel az egész napi adagot és úgy melegítik :) bár én max 1 adagot hűtöttem e azért mindig.. egész napit soha..:)
2014. aug. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még annyi, hogy én napi 2-szer adtam neki csak.. délelőtt egyszer meg este lefekvés előtt... sose volt gondunk hasfájással...'1'
2014. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Lactase Comfort ugyanazt tudja (laktáz enzim van benne), csak sokkal olcsóbb.

Amúgy létezik laktózcsökkentett táp, pl. Milumil Komfort 1. Mi is arra tértünk át, aztán kb 2,5 hónapos korában magától elmúlt a hasfájása.


Tápszert nem tanácsos melegíteni, rettentő romlandó. Hasfájós babával én nem kockáztattam, ha fél órán belül nem ette meg, akkor kiöntöttem és újat csináltam (mert pl elkészítettem, de kivételesen tovább aludt).

2014. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!