Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ferj es apatipus...

Milyen ferj es apatipus alkalmas nagy csalad alapitasara?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel hogy a ferj is akar nagycsaladot, letezik hogy azt mondjazok beki h nem, mert nem veled alkalmasnak ra? Pl mert hamar felkapja a vizet vagy szerinted par ev mulva kiegne es mas nohoz. Fordulna az eddigi jelleme alapjan, vagy ugy erzed hiaba mondja ugy sem segitene annyit vagy ugy mint szeretned? Van itt olyan aki a ferje jellemetol fuggetlenul bevalllalna sok gyereket es csak magara szamitana inkabb ha sok gyereket akarnanak a ferjevel?
2014. aug. 17. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva leírnám a mi történetünket - röviden!


két kis gyerekem van 7 és 3 évesek, úgy hozta az élet (NEM ÉN AKARTAM!- de muszáj volt!!! - nem részletezném mért..) hogy külföldön dolgozom az év nagy részében...elég rugalmas a munkaidőm, mert akkor jövök - megyek amikor én akarok- de mindenképpen hogy megérje több heteket vagyok kint.

Ilyenkor a férjem - aki szintén 8 órában dolgozik és szombatonként is be kell járnia alkalmanként - van a gyerekekkel, vezeti a háztartást, intézi az ügyeket!

ÉN innen nem tudok neki besegíteni...

Nem mindent intéz úgy és olyan formán - ahogy mondjuk én tenném, DE SZENZÁCIÓS AMIT CSINÁL !

és igen a fáradtság miatt néha ingerültebb a kölkökkel, -amit innen nekem nehéz elviselni. DE tudom hogy imádja ŐKet!

és igen Én szeretnék még gyerkőcöt (persze ha már többé nem kell kijárnom!) - mert tudom, hogy VELE simán működne a dolog - ÉN megtaláltam a Tökéletes férjet és apukát a gyerekeimnek! :)

2014. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyelj azért 3-4 ikrek elég ritkák. Ahogy 1-2 gyerekhez viszonyul hosszútávon nem az első hónapokban az apa úgy fog a többihez is. Olyan nincs hogy valaki elsőnél semmit nem segít majd ha négy gyerek van akkor igen.
2014. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez előre nem tudható. Én 8 éve voltam együtt a párommal mire gyermeket vállaltunk. Nem gondoltam ,hogy a párom ennyire kényelmes.A gyerek gondozásában egyáltalán nem vesz részt. 7 hónapos a babánk és ezidő alatt kb ötször pelenkázta és háromszor öltöztette ,egyszer etette. Ételt nem tudna készíteni és az orrát nem tudná kitisztítani.Egyébként imádja a gyerekét ,de ezeket ő nem csonálja és ha ordít a gyerek tehetetken. A 8 év alatt nem tudtam ,hogy ő ennyire átenged majd mindent nekem
2014. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3-hoz hasonló nálunk is a helyzet. Ahhoz képest, hogy rögtön az elején megbeszéltük, mikor lesz gyerek, hát, már megkaptam, hogy szaranya vagyok, nem is egyszer. Mert ki merészeltem borulni, hogy a gyerekkel vagyok egész nap, a háztartás is a nyakamban van, ő meg hazajön melóból és szerinte ennyi dolga van, hogy a fizetést hazahordja. Mára már jobb a helyzet, kicsivel, de ez sosem lesz az igazi, mert nem magától jön, hanem úgymond nekem akar megfelelni. Tegyük hozzá lehet, ki se nyitottam volna a számat, ha legalább fikarcnyi megbecsülést is érzek, hogy értékeli, amit teszek itthon érte is, vagy kimutatja hogy szeret, kíván, de ezt várhatom. Nem is tudom, milyen volt gyerek előtt, komolyan.
2014. aug. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva, egyszerűen nem tudni. Van, akiről sosem gondolnád, mégis remekül helytáll, és olyan is, akiről azt hiszed, álomapa lesz, aztán besokall és lelép.
2014. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mar van ket gyerekunk, segit meg minden, de leginkabb szolni kell, meg hagyni a munkat hogy mar szurja a szemet, kulonben magatol nem nagyon. A gyerekkel kapcsolatosan se i tezkedett hogy na ezt vagy azt vegyunk,en bujtam napokig a netet milyen babakocsi, ajtosules stb kell. Kenyelmes nagyon, inkabb szamitogepezne. Igy ket gyerekre azt mondom oke, atlag ferj, de en tobb gyereket szeretnek es o is szeretne, de ki nem mondva valahogy ugy hogy a tobbletterhet mar csak en vigyem. De lehet beleszokna. Amugy az elso 3 ev nehezsegeirol van szo, csak azt nem birjuk jol, utana mar menne neki is minden, ebben biztos vagyok, csak ezt a kis babas kort kene terheltebben vegigicsinalnom. Ti bevvallalnatok igy ha szeretnetek meg babat?
2014. aug. 18. 07:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag úgy állnánk párom szeretne még egy gyermeket a jelenlegi egy mellé.Hát kb kizárt hogy bevállaljak még egyet,ha lenne pénzünk sem,mert semmit nem segít.Nincsen vele amúgy gond,de én nem szenvednék még egy gyerekkel itthon 3 évet,amíg ő dolgozik,hazajön és gépezik aztán kb ennyi.Jobb itt is a helyzet már,meg egyébként ha elmennék bárhová,mehetek,mert ellátja a kicsit,de magától nem különösebben.De igaz az is,hogy mivel mi csak ketten vagyunk itt a kicsinek,és én vagyok itthon vele majdnem 2 éve már,így a kicsi is hozzám jobban ragaszkodik.
2014. aug. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régi topik, 6 éves, de könyörgöm, kedves kérdező, mi az, hogy ajtósülés?????????????????????????????????????????
2020. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!