Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatom-e két részletben az...

Adhatom-e két részletben az esti tápszert?

Figyelt kérdés
Hét hónapos a kislányom. Fürdés után már mindig annyira fáradt, hogy 80-100ml-nél nem szív többet az üvegből, utána elkezd tekergőzni meg nyafogni, hogy tegyem már le. Pedig napközben alszik rendesen, és nem fürdetem későn, 6-7 között szoktam, attól függően, hogy mennyire látom fáradtnak. De ha előbb etetem, akkor se eszik fürdés után rendesen. Vajon odaadjam-e a felét fürdés előtt? Éjszaka szokott kelni, de nem mindig, és sosem eszik, visszaalszik anélkül.
2010. jan. 14. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig így adom.Nem is nagyon számolgatom az időt,hogy most letelt e már pontosan a 3óra.Ha úgy jön ki,hogy délután 5 kor eszik ,6 kor fürdetek,akkor 7kor kap megint.Soha nem fájt a hasa.
2010. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én fürdés után adok neki 80-100 ml-t, aztán általában bealszik, majd fél óra múlva felébred és megissza a maradékot :)

Én is adtam már neki fürdés előtt, de nem annyit, hogy jóllakjon, csak 50-60 ml-t + teát vagy gyümilevet, ami eltömíti fürdésig.

2010. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is mindig így adom neki:) egyszerre nem eszi meg., viszont fél óra múlva szívesen. így megvan este 340 ml
2010. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, de az enyém nem alszik el az első fele után.

Megeszik 100 ml-t, (szinte mindig pontosan ennyit), kicsit elvan velünk még, vagy a kiságyban játszik max. fél órát és utána megeszi a 140-460 ml maradékot és ezen alszik el.

2010. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!