Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős volt a babátok,...

Milyen idős volt a babátok, mikor már ugyaolyan melegen öltöztettétek, mint magatokat?

Figyelt kérdés
Tehát mikortól nem kapott a baba plusz réteget? Vagy ez is egy buta berögződés, hogy több ruha kell rá? (Persze nem az újszülöttre gondolok.)
2014. aug. 18. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy szokták mondani, hogy amíg "hónapos" addig kell + 1 réteg, tehát ahogy "éves" onnét már ugyanaz.. 6 hónap az már fél év! :) tehát 6 hóig.. :)
2014. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
néhány hónapig(kb.5-6), de a lányom nagyon utálja a meleget
2014. aug. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg a babakocsiban feküdt/ült, addig kapott plusz egy réteget. Mikor már ő is mozgott kint, akkor nem.
2014. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor már mozog, jön-megy, de attól is függ, hogy mennyire fázós.

3 gyerekemből az egyik még újszülöttnek sem volt fázós, utálta ha plusz réteg van rajta, ordított, melege volt.


Egyik nap láttam egy apukát, tolta a gyereket a babakocsiban, kb 1 éves lehetett, vagy max 15 hós.

Apuka rövidnaci, vékony rövid póló.

Gyerek plüssmelegítő alsó, felső, vastag sapka és PUFIMELLÉNY.

Mindez kb 25 fokban.

Szülők tuti nem normálisak. Ilyen fázós gyerek nem létezik, ez simán túlféltett volt

2014. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a szomszédom gyerekorvos.Egyszer pont összefutottunk a sarki boltban és hallotta,hogy az eladónővel erről beszlgetek,hogy nem tudom eldőnteni,milyen ruhét adjak a gyerekre.

Ő azt tanácsolta,hogy ugyanúgy öltöztessem a gyereket,ahogy én öltözöm,ekkor kb 8-9 hónapos volt a fiam.Arra nem tért ki külön,hogy mikortól érvényes ez a szabály,de szerintem is reális,az amit itt előttem is írtak,hogy amikor már aktívan mozog a gyerek,akkor nem kell a +réteg.

2014. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!