Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hangulatban van ma...

Milyen hangulatban van ma 15-16 honapos babatok?

Figyelt kérdés
Kisfiam elég nyűgös, étvágya jó, de a szokasos 2-3óra alvás helyett már fél óra után fent volt . :-(
2014. aug. 19. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem front van. A fiam jóval idősebb, 26 hónapos, de ritka bolond ma. Nem fogad szót, visszabeszél, elalvásnál is küzdött (rászóltam, aztán azért elaludt, és alszik szépen), szóval nem az igazi. A kis barátja is hisztizett, pedig nem jellemző rá.
2014. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk tegnap 2x aludt , délelőtt 2 órát, délután egyet, meg ma is elaludt már 10:30-kor. Pedig már jó idelye csak 1x aludt egy nap.
2014. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16 hósom hisztisebb a szokásosnál és szintén nem aludt annyit amennyit szokott. Nekem a fejem nagyon fáj. Úgyhogy tutti van valami front.
2014. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
délelött a 19 hósomtól azthittem Tiszának szaladok olyan hisztiket levágott!Hamarosan kel a déli alvásából,kíváncsi vagyok folytatja-e....
2014. aug. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát aludt még fél órát a kocsiban a fiam, remelem az ejszaka nem lesz gáz

Amúgy ahhoz kepest hogy alig aludt most egész jó passzban van.

2014. aug. 19. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!