Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hónapos baba ételfoltos...

Pár hónapos baba ételfoltos ruháját összetenni a nagyobbik kakis bugyijával?

Figyelt kérdés

Csak nekem ment fel a pumpám amikor megláttam hogy anyós, amikor legutóbb itt járt, összerakta "ázni" a 4 hónapos lányom bébiételes pólóját a 2 éves lányom kakis bugyijával?

Még a saját ruháinkkal sem mosom össze a piciét nem hogy a kakis cuccokkal...a nagy készül szobatiszta lenni, és ázott a véletlen összekakizott bugyika, amihez anyós hozzátette a kajafoltos pólót..


2014. aug. 18. 13:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

Nos, nem ertem mi akkora problema ezen. Ha aztatta, akkor elotte nyilvan kimosta belole -vagy te kimostad belole- a kakit. Gondolom a mosogepbe se egyedul raktad volna be a bugyit.

Megint egy miert lehetne szidni az anyost kerdes....

2014. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Csak neked ment fel a pumpád...sose értettem ezt a nem mosunk össze xy dolgokat. Csak világos/sötét szerint válogatok, főleg hogy beáztatatta előtte, utána meg úgyis ki lett mosva.
2014. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

én a saját ruháimmal mostan 4 hónaposom ruháit, így is mind tiszta lett.

a kakis bugyikat én kidobtam.

anyós meg nyilván jót akart. gondolom nem volt ráírva a lavórra, hogy kakit áztatsz.


és nekem nem ment fel a pumpám azért mert a te anyósod rosszul segített :)

2014. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Úgy tűnik, csak neked. Lehet hogy nem anyósoddal van a gond, nem gondolod?
2014. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Kakis ruhát én sem áztatnék ételfoltos felsőruházattal, nem is tettem soha, pedig a 3 gyereknél volt pár baleset.
2014. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%

nemtudom miért pontoztátok le nullára az 5-t.

Én sem áztatok semmilyen ruhát kakis bugyival.

Az meg hogy nem volt ráírva a lavorra,hogy kakis!

Miért egy bugyi miért másért ázhat egy lavorba????

És ez nem anyós ellenességből szólét belőllem hanem én sem csinálok ilyet alapból!


Jöhet az én nullára lepontozásom is!!!!

2014. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 piroska és a farkas ***** válasza:
66%
én sem csinálnék ilyet. az más kérdés, h ha már kisikáltam a dolgokat kézzel, akkor utána már egyben mosom ki a többi ruhájával a gépben.
2014. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát... nemtudom... Gondolom a kakit előtte lemostad róla... És mivel áztatásról van szó, szóval utána még következik egy minimum 40fokos mosás, nem értem hogy miért olyan nagy probléma ez...

Én amikor a kisfiam fehér bodyait mosom, amelyik kakis lett azt leöblítem, majd az összeset dobom egy folttisztító vizes lavorba. Utána pedig 40fokos mosásba...

Lehet, hogy neked ez annyira nem tetszett de nem hinném hogy anyósod rosszat akart ezzel...

2014. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem lett se síkálva előtte se mosva. megértem hogy ázik, megértem hogy automata gép stb...na de akkor is...ti felvennétek egy olyan blúzt ami előtte egy adag kakis vízbe úszott? ugye nem...
2014. aug. 18. 17:21
 10/20 anonim ***** válasza:
Dehogynem...ennyi erővel semmit se vegyél fel, hiszen minden koszos...
2014. aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!