Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen tipp vált be,...

Kinek milyen tipp vált be, hogy ne keljen fel vagy 100x éjjel az 1 év körüli gyereke éjszaka?

Figyelt kérdés
Az én fiam 13 hós lesz, de még mindig sokszor felkel, az átlag, hogy 3x, de most éjjel pl.6x kelt, szopik is még.
2010. jan. 15. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, én elkövettem azt a hibát, hogy első nyikkanásnál mindig kivettem és cicit adtam neki, az lett a vége, hogy kb óránként kezdett nyafogni és akkor azt mondtam, hogy állj! egy hete kezdtük, hogy egyedül alszik el este, nem cicin, és éjszak anem veszem ki ha felébred hanem addig simizem, itatom, cumival visszaalszik. És most már csak kb 1szer ébred, és szépen vissza is alszik.
2010. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Semmi sem vált be. Próbálkoztunk homeopátiás dolgokkal, semmit sem vált be. Ágyátrakás, voltunk természetgyógyásznál, stb. Igaz nekem 11 hónapig szopott, de én este nem szoptattam, csak 1x.

Most 16 hónapos, és este "csak" 5x volt fent. Iszik pár korty teát, és alszik tovább.

Éjszaka annyiszor adsz cict neki, ahányszor felkel? Mert olvastam egy anyuka irta, h mióta elvette a cicit a gyerektől, nem kel éjszaka.

2010. jan. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a gáz, hogy szinte mindig adok neki cicit, mert úgy haamr vissza alszik, dajkálni nem bírom már olyan sokat, 10 kilo
2010. jan. 15. 11:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

a fiam 1 éves koráig 4-5x kelt éjszaka, aztán amikor átáltunk a nappal 1x-i alvásra teljesen megváltozott. Már csak egyszer kel, de alszik is vissza, és utána már csak reggel 7-kor. Este 8-kor teszem le.

2010. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mi babánk akkor tud éjjel továbbaludni 1-1 ébredés után, ha berakjuk közénk :S Ez nem túl jó, de legalább nyugalom van.
2010. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne adj neki és ne vedd ki. Hagyd és majd visszaalszik. Te szoktattad erre.
2010. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!