Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Linea és...

Mi a véleményetek a Linea és az Amaunet nevekről? Adhatóak Magyarországon?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg egyik sem anyakönyvezhető Magyarországon.
2014. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ivilicious ***** válasza:
ha választani kellene,akkor inkább a Linea, de arról egy vmi 100ftos boltban kapható noname szappan jut eszembe vagy tisztítószer
2014. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de mindkettő borzasztó! Nyelvtörőek, magyartalanok. Megkérdezhetném csak úgy merő kíváncsiságból, hogy mi a vezetéknév? Nem akartalak megbántani, de ez a véleményem.
2014. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kubák
2014. aug. 21. 23:09
 5/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
72%
A "linea" a "vonal" latinul. Én nem nevezném a gyerekem vonalnak. És a vezetéknév nem éppen tucatnév, miért ne adhatnál hozzá egy szokványos vagy legalábbis nem annyira extravagáns keresztnevet. Az Amaunetre rágugliztam. Még nem is volna annyira rossz, de a vezetéknévvel súlyosbítva már nagyon meghökkentő, rossz értelemben. Ha valaki nekem bemutatkozna: jó napot kívánok, Kubák Amaunetnek hívnak... Ha Magyarországon éltek, akkor légyszi ne tegyétek ezt a leendő gyereketekkel.
2014. aug. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszik, még ha muszáj lenne se tudnék választani.
2014. aug. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Linea azért nem tettszik, mert Toyota Corolla Linea Terra...meg Fiat Linea egy autó típus.

A másik név kimondhatatlan.

2014. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ezek a nevek a Csillagkapuból merültek fel? 😁🙂
2020. ápr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!