Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már elindult megáll a hízása?

Ha már elindult megáll a hízása?

Figyelt kérdés

9 hónapos kora óta megy.

Már úgy is fel tud állni hogy nem kapaszkodik semmibe.

A keze még több esetben fent van (gondolom az egyensúlyozás végett) de már láttam úgy is hogy maga mellé teszi. Mikor fog szépen melettem sétálni

Illetve már szinte alig mászik hanem megy így megáll kicsit a hízása?Eddig szinte minden hónapban 1 kg ot hízott. Most 12 kg. 1 hete volt10 hónapos és azóta megy végig a lakáson sétálva.


2014. aug. 23. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mikor fog tudni melletted sétálni, nem tudja senki megmondani pontosan. Lehet 2-3 hét, de az is lehet, hogy 1-2-3 hónap is kell még neki.


A hízása valószínűleg lassul majd, de ez a súly szerintem 10 hónaposan nagyon sok. Milyen magas? Kivizsgáltattátok már, hogy mitől hízhat ilyen mértékben? Két éves lesz októberben a lányom, ő épp 12 kg, és ő sem sovány...

2014. aug. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Elvileg a mozgásfejlődés beindulásával lassul a hízás üteme, igen.

Viszont 10 hónaposan 12 betegesen sok. Voltatok vele kivizsgáláson?

Vagy csak ti etetitek túl a gyereket?

A lányom most 21 hónaposan 12 kg és ő is jó húsban van...

2014. aug. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fog lassulni igen. A fiam 1 évesen volt 11,5 kg és 79 cm, most a 2 éves státuszon 15,5 kg és 93 cm volt és mindig is igen nagy gyerek volt. Jó nagy a súlya a babádnak, mennyit és miket eszik?
2014. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Dokinak mondtam h küldjön el kivizsgálásra de azt mondta még kicsi ahoz.

Nem etetem túl 4 szer eszik egy nap ritka az 5. Tápszert nem adok neki doki javaslatára sok gyümit és zöldséget eszik amúgy 4520 grammal született. 75-76 cm.

Nem cukros!

Köszi a választ.

Egyébként én is tudom hogy sok de nem ez volt a kérdés :) de azért köszi :)

2014. aug. 23. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!