Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sírok mindig, ha egyedül...

Miért sírok mindig, ha egyedül vagyok itthon a kislányommal?

Figyelt kérdés

ha egyedül vagyok itthon, és jön az este, akkor mindig sírógörcsöm van. 3 hetes a kislányom, elég keveset alszok miatta éjszaka, sokat sír, keveset akar enni, nincs sok tejem se sajnos.

Nálatok hogy volt? Nagyon zavar hogy folyamatos sírógörcseim vannak.


2010. jan. 15. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mert fáradt vagy és kimerült...sajna ez van..6 hós a babám néha elfogy a türelem és akkor én is kiakadok de ki nem....sírd ki magad az csak jó ha levezeted...és fontos....csinálj olyan dolgokat is ami feldob...az anya is fontos,úgy ahogy a baba is...
2010. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg többet pihenni, aludjál napközben, mikor a kicsi is alszik. A stressztől, kimerültségtől el is mehet a tejed. Nálam is ez volt, igaz nem voltak sirógörcseim, de egyedül maradtam a picivel, enni sem volt időm néha, az idegeskedéstől elment a tejem, csak 6 hétig tudtam szoptatni, utána tápszeres lett. Kérjél segitséget szülőktől ha úgy érzed nem birod. Vagy a párodtól... És szedjél valami vitamint, az is segit ha kimerült vagy.
2010. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. a kicsi nem alszik napközben sajnos csak délelőtt. utánna fent van kb éjfélig.... elég rossz alvó, és rossz evő is. nem tudom mit csinálok rosszul...
2010. jan. 15. 18:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Második vok, szerintem beszélj a védőnővel, mert az nem igazán jó, ha egy 3 hetes baba nappal csk 1x alszik. Nekik még sok alvásra van szükségük. Nem lehet, hogy azért sir egész nap, mert éhes vagy fáj a hasa? Ha nincs elég tejed, akkor pótold tápszerrel (tudom, most az anyák többsége lepontoz), de inkább egyen a gyerek, mint éhezzen.
2010. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Amikor ilyen pici volt a babam, o is csak delelott aludt, aztan este tizig egyaltalan, de ahogy lejart a 6 het, teljesen megvaltozott, nyugodtabb lett, jobban aludt. Minden baba valtozik a 6 het utan , ugyhogy mar nincs sok, utana tobbet pihenhetsz, utolag visszagondolva nem volt nehez, de tudom hogy akkor, mint most neked, borzalmasnak tunik. Szerintem is kerj segitseget, mert telleg elmehet a tejed, ha nem pihensz, es egy fel ora du-i pihenes csodakra kepes. Kitartast!

2010. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szia,nállunk is ez volt most kezd beállni hogy alszik napközben nekem a hasa fájt bántotta szegénykémet plussz aztmondta a dokinö hogyö tudj aneki mennyi alvásigénye van.nekünk az elsö 1,5 hó igy telt sokszor én is sirtam volt hogy a gyerekkel a karomban volt hogy mig a párom vigyázott rá a zuhany alatt.néha most is elöfordul ha kimerült vagyok,sajnos nappal nemtudok aludni,szalad a lakás mert csak velem van el,stb...pedig mi már 3 hósak vagyunk most fogzunk 5 hete szal ez se leányálom.sajnos csak azt tudom mondani türelem(pedig sokszor nehéz)üdv egy 3 hós kisfiu anyukája
2010. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy kimerült vagy.Sajnos az elején így megy ez.Ne aggódj, javulni fog a helyzet nemsokára!Tényleg keveset alszik a babád.Tudod hogy mennyit eszik?Lehet, hogy nem lakik jól.3 hetesen nálunk is ez volt.10-20 perceket aludt.Beszereztem egy mérleget, és kiderült, hogy nagyon keveset eszik.Rápótoltam tápszerrel, és úgy aludt mint a bunda.Próbál meg mérni, ha eddig nem tetted.Akkor Te is nyugodtabb leszel.Lehet, hogy így még a maradék tejed is elapad.
2010. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt produkáltam ilyenkor,ráadásul még a védőnő előtt is elsírtam magam,amikor itt volt.Persze rögtön elkezdte mondani,hogy ez szülés utáni depresszió.Leültünk a férjemmel beszélgetni,megkérdezte mi a gond,én mondtam,hogy félek az estéktől,nem merek aludni,mert félek a bölcsőhaláltól...vettünk gyorsan légzésfigyelőt,és azóta nem sírtam,pihenek.

Ha úgy látod jónak fogj egy doboz tápszert,amíg van tejed fejd le,add a kicsinek a tápszer mellé.A baba jóllakik,te tudsz pihenni.Ne félj ezekhez a dogokhoz nyúlni,ha muszáj,muszáj,de a babádnak holnap is szüksége lesz egy 100%-ig fitt és jókedvű,boldog anyukára.

2010. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én is állandóan sírtam, és az enyém sem aludt, csak kb. 24 óra alatt kb. 6ot.

tarts otthon egy doboz tápszert vész esetére, az is megnyugtathat.


de mi az, hogy egyedül vagy vele? miért?!

2010. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt,az első 6 hét borzasztó volt a lelkiállapotom miatt,aztán szép lassan jobb lett minden.Kitartás,hamar elmegy ez az idő.
2010. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!