Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden kórházban ilyenek a...

Minden kórházban ilyenek a körülmények vagy csak én fogom ki mindig?

Figyelt kérdés
Kislányommal kórházban voltunk 5 napig.Már az első nap feltűnt,hogy nem igazán kedvesek a nővérkék.Nappal még csak-csak elvoltunk,de éjjel...az valami borzalom.Kiabáltak az éjszakások,nevetgéltek,csapkodták az ajtót stb.Elfelejtettek szólni,hogy vizsgálatra kellene vinni a lányomat,én mentem megkérdezni,mikor kell beadni a gyógyszert.A higiénia az meg csúcs.A fiú WC-ben volt a zuhanyzó,a lány wc ajtaját be sem lehetett csukni.Egyik kézzel fogni kell az ajtót,másikkal fogni a nadrágod,mivel rá nem ülhetsz az ülőkére,közben figyelni,hogy a csótányok ne másszanak fel a lábadon.Mi egy olyan szobában voltunk,ahová be lehetett látni, teljesen "nyitott" volt,mindkét oldalon olyan üveg,ami elvileg nem átlátszó,de valakiknek sikerült egy két helyen azzá tenni.Átöltözni csak takaró alatt lehetett,mivel a szomszéd szobában 3 tizenéves srác volt.Egyedül a doktornéni volt rendes,de sajna nem ő volt ott egész nap.Úgy örülök,hogy már itthon vagyunk.Más tapasztalt már ilyet?
2010. jan. 15. 19:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ahol én szültem dettó ugyanez.Csak nálunk teljesen átlátszók voltak az ablakok.Éjjel vajúdtam,a szobám ablaka alatt kiabált valami elmebeteg,hogy RENDŐRSÉG!!!

Egy másik meg vissza neki:HÚZZÁL MÁR BE,ÉS FOGD BE A SZÁDAT!

A női mosdóba ki volt készítve a hamutartó,hogy ha már cigiznek,legalább ne hamuzzanak össze vissza.


Én itthon már csak nevetek az egészen.

2010. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Véletlen nem Kecskeméten voltatok a gyerekosztályon???

Mert ahogy leírtad totál olyan, mint amit én tapasztaltam itt pár hónapja a kisfiammal, mi 1 hetet voltunk bent:(

2010. jan. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát nem semmi lehetett!Na meg a hamutartó????Szülészeten????Lehet,ha majd kipihenem magam (mert ugye ott nem aludtam semmit szinte) én is tudok mosolyogni rajta,de most még szörnyülködöm csak.:)
2010. jan. 15. 19:35
 4/18 anonim ***** válasza:
Én az 1. sz. női klinikán szültem. Láttam én is dolgokat... a wck gusztustalanok voltak, véresek, bagószagúak, szülés után olyan szobába voltam, ahol a közös fürdőszobából csak úgy áradt a csatornaszag, persze szellőztetni nem soxor mertünk az újszülött babáink miatt.
2010. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem Kecskemét volt,de félek leírni hogy hol.Négy betűs a város neve:)))Akkor úgy látszik,máshol is van ilyen.
2010. jan. 15. 19:37
 6/18 anonim ***** válasza:

Én 5 hónapja szültem Szlovákiában...a hamutartóval :-D

De hát hiába,nem lehetett az anyukákat megfékezni...

Amúgy a nővérek,orvosok,mindenki nagyon rendes volt,olyan családias volt a hangulat,nekem még ezzel is jó élmény volt.

2010. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Úr Isten! Na ez nem semmi hely lehet. Én Salgótarjánban szültem a fiam, nem egy Hilton, de közel nincsenek olyan körülmények mint amit leírtál. A szülészeten nálunk is minden kismama összeszedett valami gombás fertőzést és minden baba aki hüvelyi úton született meg is fertőződött ezzel a franccal a szülőcsatornában, e miatt volt aki 15 napot volt bent a gyerekkel. :S Az összes szobatársam és én is elkaptam, ezért nem is bántam, hogy végül császárral lett meg a babám. Ezt leszámítva el viselhető körülmények voltak, a nővéreknek külön dicséret mert kedvesek és segítőkészek voltak, 1-2 kivételével, na de hülyék mindenhol vannak.
2010. jan. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Amúgy a kopott padok,a kőkorszakból visszamaradt műszerek,a lepotyogott csempe,a feltört padló,amibe majd a lábunkat törtük...szerintem nem a kórház szégyene!
2010. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen,az nem a kórház szégyene.Mégis,legalább az alapvető higiéniai dolgokon (wc takarítása stb)lehetne változtatni,mivel ez már a kórház szégyene.Meg a nővérkék hozzáállása is megkönnyíthetné az anyukák,gyerekek ott töltött napjait.Ha egész éjjel röhögcsélnek és ajtókat csapkodnak,azzal nem az emberségüket mutatják.
2010. jan. 15. 20:44
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát,olyan jó,hogy kiadhattam magamból.Remélem senki nem kényszerül élvezni a kórházak vendégszeretetét,csak ha gyermeke születik.:)
2010. jan. 15. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!