Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első babámat császárral...

Első babámat császárral szültem. A másodiknál mi lenne jó?

Figyelt kérdés
Az első babámnál indítani kellett, mert magától nem jöttek a fájások, 41. héten. A vége császár lett mert nem fért ki a baba. A második szülésem is császár lesz így? Vagy reménykedhetek még a természetes szülésben? Kinél hogy volt?
2014. aug. 23. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Doki és kórház függő. Ha szeretnél természetesen szülni, javaslom a lenti csoportot, itt tudnak tanácsot adni, hogy hol, kinél. Természetesen, ha valóban indokolt, akkor az újabb császárt is el kell fogadni, de sajnos az a gyakorlat, hogy császáros előzménnyel, könnyebben vágnak. Nekem amúgy sikerült, fiam császárral született 2010-ben, lányom 2014-ben természetesen.

A csoport: [link]

Amikor belépsz egy rövid bemutatkozást kérnek.

2014. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is az elso valaszolot erositem..orvos es kórház függő, leginkább orvos.Én második terhessegemnel kimondottan így kerestem dokit, aki enged természetesen megpróbálni. amugy nekem is sikerült másodszorra simán. 3év volt a két szülés között, ez is számít amúgy, h mennyi idő telt el az elsö óta.
2014. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsőt ratekeredett köldökzsinór miatt császárral szultem.

A másodikat három óra alatt simán, 4,5 kg gyereket :)

A dokim támogatta, hogy próbáljuk meg, fel sem merült, hogy kapásból csaszarozna.

Egyébként az ugyeletes meg beszólt, hogy mit gondolok, csaszaros elozmennyel nem lehet így szülni :) szóval tényleg doki függő.

2014. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem is 4,5 kilós volt a lányom. :)
2014. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első baba simán, a második császár lett farfekvés és nyakra tekeredett köldökzsinór miatt. Két év múlva simán megszületett a harmadik. Keress olyan orvost, aki támogatja a döntésed!
2014. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!