Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első terhességem császárral...

Első terhességem császárral végződött lassú felépüléssel. Most a másodiknál kipróbálnám a hasszorítót. Kinek mi a véleménye erről? Használ, könnyít valamit?

Figyelt kérdés

Elsősorban az lenne a lényeg, hogy könnyítsen, mármint tartsa a hasfalat, tudjak könnyebben mozogni.

És hol lehet ilyet beszerezni? Honnan tudom, hogy mekkora méretűt vegyek?


2012. jan. 6. 21:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy sajnos császármetszés lesz most is.
2012. jan. 6. 21:01
 2/8 anonim ***** válasza:

Császár után, bent a kórházban mérték le a hasamnál körbe, hogy mekkora is vagyok, és a párom vette meg nekem ez alapján. Előre nem célszerű megvenni (hacsaknem állíthatót veszel), mert nem tudni mekkora pocid marad.

Nekem rossz érzés volt, amikor először felálltam és levették rólam a kötést, mert leesett a hasam a sebemre, úgyhogy akkor jól jön a hasszorító. Én csak a kórházban használtam, itthon már nem volt rá szükségem.

Párom bababoltban vette amúgy a hasszorítót.

2012. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én ezt használtam,nagyon jó!

nem tudom mekkora vagy,de én 89kg-val mentem szülni,79kg-val kezdtem el használni,és s-est méretet használtam!


[link]

2012. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én bugyisat (Anitát) vettem.Nagyon jó volt.Gyógyászati boltban rendeltem meg, és segítettek kiválasztani a méretet is.Igaz, húzós volt az ára, de ha belegondolok, hogy első császár után sokáig használtam, és most is császáros leszek, akkor már megérte.Jól tartotta a hasam, és szépen visszahúzódott.
2012. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy nem a kérdésedre válaszolok.Én a Szent Imrében szültem és egy törülközőt tekertem magamra,mert nem tudtam,hogy van ilyen hasszorító.A nővérek rám szóltak,hogy nem szabad ilyet használnom.A védőnőt most kérdeztem,mert megint aktuális lenne és ő is azt mondta,hogy a császárosoknak nem szabad hasszorítót használni.Mellesleg nagyon jó volt amíg fogta a hasam a türcsi.Nem értem miért nem használhatok,-tam ha egyszer másoknak még segítenek is a kórházban a méretben.Csak azért írtam,mert mint látjátok és olyan helyen szültem,ahol ellenzik sajnos.
2012. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az első császár után használtam, de nekem nem vált be, nagyon lassan jöttem rendbe. A másodiknál csak a derékmelegítőmet vettem fel, amikor jólesett. 2 hét múlva szinte semmi bajom se volt.
2012. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok.Ez kórházfüggő.Nálunk a Sote II-n, már az első nap szóltak a császárosoknak, hogy rögtön felvenni, ha valakinél van.
2012. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előtted írtam, én is a SOTE II- szültem a másodikat nemrég, de nekem azt mondták, ha akarom, akkor vegyem fel, mert nem mindenkinek jó. Az elsőt máshol szültem, ott rögtön rámadták a kórházi verziót.
2012. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!