Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az első babám császárral...

Ha az első babám császárral lett meg, akkor számíthatok a másodiknál is rá? Vagy ez csak egy tévhit?

Figyelt kérdés
Az elsőt úgy indították, de az elhúzódó tágulás miatt megcsászároztak (12 óra vajúdás után). Kérdeztem a dokit is meg a védőnőt, de egyik sem tudott mit mondani. Gondolom várnak meg minden, de mi szokott ilyenkor történni többségében? Úgy hallottam figyelik ilyenkor a régi hegeket, de nálam sajnos nincs így. Hiába mondom minden alkalommal az orvosnak, nem válaszol. A korom miatt is félek, mert elmúltam 36. Az előző szülésem is több éve volt.
2010. máj. 11. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én szültem császár után természetes úton, tehát lehetséges, de nem nagyon szokták engedni, mert veszélyes.
2010. máj. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Szia!Én úgy tudom hogy 1 császár után még lehet normál módon szülni,2. császár után már nem.
2010. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, de mindenképp konzultálni kell előtte az orvossal, mert nem mindig hagyják. Barátnőm a 36. héten váltott orvost e miatt. A korod sem számít, attól még nyugodtan szülhetsz természetesen.
2010. máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 11. 17:57
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Első császár után szülhetsz természetes utón,a második után már nem.De ezt is orvosa,kórháza válogatja.Van olyan orvos,aki 1 császár után nem vállalja a felelősséget,és második babánál program császár lesz.
2010. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Lehet hogy azért nem foglalkoznak velem, mert nincs fogadott dokim. Azt hittem legalább ultrahangon megnézik majd a régi hegeket, de nem. Ráadásul hosszan vágtak, mivel sürgős volt. Remélem nem lesz bajunk.
2010. máj. 11. 20:21
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

szia!


én 3 hónapja szültem császár után természetes úton.Mi után kibújt a baba lejön az altatós orvos és elaltatnak, mert a doki betapintást végez, így nézi ,meg a belső hegeket, hogy nem repedtek e szét.Szerintem sokkal jobb a természetes szülés. a fogadott orvos és szülésznő szerintem aranyat ér.

2010. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Húúú. Még jó hogy neked altatásban végezték, mert hallottam már olyat hogy valakinek anélkül... Sajnos nincs pénzem orvost- szülésznőt meg ki tudja lassan még kiket fogadni. Köszönöm a válaszodat.
2010. máj. 12. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!