Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptunk egy kókuszmatracot,...

Kaptunk egy kókuszmatracot, nincs semmi szivacs réteg rajta. Csak a rostok és a huzat. Nem baj?

Figyelt kérdés
Elég kemény így.Nem árt a babámnak?Már 14 hónapos.Láttam olyan matracot,amin van valami puha réteg még.
2010. jan. 15. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi is azt használunk újszülött kora óta. Én tettem rá neki egy polárplédet, mivel nagyon fázós gyerkőc.
2010. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, lányom egyik vastagabb takaróját teritettem rá, majd ráhuztam a gumis lepedőt. Igy nem annyira kemény.
2010. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Off:

Képzeljétek,ott ahol kókuszmatracot akartam venni,nem ajánlották,mert állítólag nem szabad letakarni,merthogy annak az a lényege hogy szellőzzön.


:-/ Passz..



És bocsi....

2010. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na de csak le kell takarni valamivel, mondjuk lepedővel, vagy a csupa huzatos matracra kell fektetni a gyereket?
2010. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy vékony lepedövel letakarva még tud szellözni,de már egy vastagabb pléddel nem annyira. Én úgy hallottam,hogy újszülött kortól pár hónapos korig,asszem 6,a legjobb a sima kemény kókuszmatrac,de már a nagyobb babáknak jobb,ha van rajta v a közepén szivacsréteg,hogy puhább legyen. De szerintem is nyugodtan takard le pléddel,annyit fog szellözni,amennyit kell és már nem újszülött a babád.
2010. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a matracon van valami, nem tudom hogy mi, így vettük. Puha, vékony, és átereszti a levegőt. Kipróbáltam. Ezen van a cippzáros huzat, és még egy pamut lepedő. Ennyi. Mi születése óta így használjuk.

2010. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen csupasz van, csak egy szimpla lepedőt rakok rá. 17 hónapja rajta fekszik. Nem látom, hogy zavarná.
2010. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy valaki már írta: csak lepedőt szabad rárakni,mert valóban nem szellőzik.A kókusz matrac lényege pedig az,hogy szellőzön,nem telepednek meg az atkák a rostok között és hason alvó babáknak ez a legideálisabb vállasztás.Amit még jó róla tudni: minden lepedőcsere alkalmával meg kell fordítani.Egyébként levehető a huzata(a miénknek legalábbis igen)és azt is lehet mosni.Ami meg a keménységet illeti,nem hiába kemények.A gerincüknek erre van szüksége,nem pedig a pihe puha dunyhára,még ha nekünk úgy tűnik is hogy jaj de kemény szegénykének...stb.
2010. jan. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

épp valamelyik nap nézegettem őket. ez segít eldönteni talán, h megfelelő -e számotokra.

2010. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,akkor "bátran" használjuk :)
2010. jan. 16. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!