Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű kenguru? 4 hós babának szeretnék venni Baby Björn márkát, vélemény róla?

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jó minőségű kenguru. Az általad említett sem az.

Megfelelő terpesszel rendelkező hordozót vegyél, ami ebben az életkorban lehet sima kötözős mei tai, később, ha már tud stabilan ülni, vehetsz SSC-t (csatos hordozót).

2014. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mei tait varrattam anyósommal, ezt fiam 3 hónapos korától használtam. Imádtam. Könnyű volt felkötni, jókat tudott benne aludni, amíg én vásároltam, és nem utolsó sorban kényelmes volt neki.

Tényleg nem jó a kenguru ilyen pici babáknak.

Lóg a lába benne, ami nem jó a csípőjének.

2014. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ez a baby björn...a babámat 3 hetesen probáltam "beleszokatni", kinkeservesen orditott...megprobáltam késöbb is (mikor már tartotta a fejét, kb. 3-4 honaposan) megállás nélkül sivitva, orditott benne.. kérdeztem a védönöt, mondta, hogy sajnos egyik sem jo, nem kényelmes a babának sem, és nem is megfelelö pozban tartja a babákat (ahogyan az elsö válaszado is irta) én szivesen odaadtam volna bárkinek ingyen a baby björn hordozot, de komolyan sajnáltam elöre azt a babát, akit belekényszeritenek. ugyhogy a kukában landolt.
2014. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk Chicco-nk volt, és már elég nagy volt, mikor beleraktuk. (Önállóan ült, állt.) Ilyen piciként nem raktuk bele, mert állítólag egészségtelen. Egyébként a márka maga jó minőségű, igényes babaholmikat csinálnak. Ilyen piciként jobban ajánlottak a kendők hordozásra.
2014. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is szerettem a baby björnt-nekem bevált-már nagy a babám,de használtam sokáig
2014. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen kenguruszerű dolgot szeretnél, akkor nemsokára piacra kerül a JePorteMonBebe legújabb hordozója: [link]

Ők leginkább rugalmas hordozókendőkkel foglalkoznak, de ezt a hordozót a csatosok kedvelőinek fejlesztik.

4 hós babának leginkább mei-tai-t ajánlanék, vagy szövött kendőt. Mivel kengurus volt a kérdésed, ezért talán még ez a fenti hordozó áll a legközelebba kenguruhoz, és remélhetőleg egészségesebb is a babának, és neked is, mint egy BB. ;-)

2014. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!