Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónapos babám nagyon hörög....

3hónapos babám nagyon hörög. Mitől lehet ez? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2014. aug. 24. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ügyeletet szépen hívd ki most. A párod meg kezdjen öltözködni, és keresni egy ügyeletes patikát a környéken ami nyitva van ilyenkor.
2014. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mi babánk is csinálta kb ugyanennyi idősen (orvos is látta). Nem volt semmi baja, nem tudom mi lehet az oka. Olyan volt, mint egy rossz szokása, pár hét alatt elhagyta. Ha nincs láza, nincs rossz közérzete, akkor sztem nálatok is csak erről lehet szó. Ha nagyon aggódsz, én előbb a védőnőt kérdezném meg.
2014. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk többször elő szokott fordulni, hogy a nyála a légcsővében landol, és ilyenkor hörög, de max 10-15perc szokott lenni, aztán felköhögi. Mióta tart?
2014. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Istenem első..... Nem kötelező kommentelni.


Kislányom 11 hós, néha még előjön neki.

Ez a "fejleten"gége ( nem tudom hogy hívják, elfelejtettem) valamitől van. Olyan mint egy kiss "lemez". Emiatt hörög. 1,5 éves korig ez normális.

2014. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!