Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent az hogy kötött...

Mit jelent az hogy kötött izomzat? Mik a külső jelei?

Figyelt kérdés
A babám hanyatt fekve állandóan kifesziti a lábát olyan erősen hogy nem is tudom behajlitani, mintha kőből lenne. Elég sűrűn csinálja ezt, főleg ha nyavalyog. Ez összefügghet ezzel?
2010. jan. 15. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez az. Jártok Dévényre vagy más fejlesztésre?
2010. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem mert külföldön lakunk. A doki szerint minden rendben van vele, ráadásul két gyerekorvos is nézi havonta, egy kötelező és egy magán. Csak engem nem hagy nyugodni nagyon, mert 6 hónapos és még nem nagyon forgott, csak ha kicsit rásegitünk. De szerintük ez normális még ebben a korban.

És mostmár kezdek idegeskedni, mert ma volt itt egy barátnőm, a kezébe vette és azt mondta olyan furcsa fogni az ő unokaöccse után, mintha úgy feszülne a teste a karjában.

2010. jan. 15. 22:08
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak is kötött az izomzata.Mi is járunk dévény tornára.

Ajánlom vidd a babád egy gyógytornászhoz(rontani nem tud rajta csak javítani)

2010. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És te miből vetted észre a babádnál?
2010. jan. 15. 22:22
 5/12 anonim ***** válasza:

Hátrafeszíti a kezét,és pelenkázáskor a lábát megfeszíti.

Meg a doki is mondta.

2010. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Pelenkázáskor nekem is ezt szokta csinálni. Én elvinném gyógytornászhoz, de a férjemmel megint összeveszek, mert ő csak a dokinak hisz, és ha a doki azt mondja rendben van az szentirás. És szerinte én meg csak össze vissza aggódok feleslegesen és olvasgatok hülyeségeket.

De most komolyan, ezt egy dokinak nem kéne észrevennie? (ráadásul kettőnek)

2010. jan. 15. 22:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, hallgass az anyai ösztönödre! Engem is nyugtattak az orvosok és ne idegeskedjek volt a válasz, de én nem voltam nyugodt, továbbmentem és ez mentette meg a tolószéktől.
2010. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Látom, hogy külföldön laksz, de itt a Dévény honlapján olvashatsz a fórumon erről többet:


[link]

2010. jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Épp elkezdtem nézegetni.
2010. jan. 15. 22:46
 10/12 anonim ***** válasza:

22:18 és 22:25 vagyok.

Igen ezt egy dokinak észre kéne vennie,nekünk az első perctől megmondta a gyerekorvos.

2010. jan. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!