Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent az hogy kötött...

Mit jelent az hogy kötött izomzat? Mik a külső jelei?

Figyelt kérdés
A babám hanyatt fekve állandóan kifesziti a lábát olyan erősen hogy nem is tudom behajlitani, mintha kőből lenne. Elég sűrűn csinálja ezt, főleg ha nyavalyog. Ez összefügghet ezzel?
2010. jan. 15. 21:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amúgy az én férjem is ilyen,de én felhívtam egy tornászt és vittem.Látja hogy használ,és rájött hogy hülyeség volt tiltakoznia.

Előző voltam.

2010. jan. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

igen. deveny torna. a gyogytornasz mondta, hogy eleg sok kulfoldi klientura is van.

mindenesetre keress a kornyekeden egy baba-gyogytornaszt, lehet is tud segiteni.

minel elobb, annal jobb.

mi 3 hósan kezdtunk el jarni, most 10 hos, egy eves korara rendbe fog jonni. (hozzateszem megtette az elso lepeseit, eleg hamar ult, maszott, kuszott, stb, a neurologus (hozza kell eloszor elvinned, kerj beutalot) egybol latta, hogy deveny tornazunk, mondta hogy nagyon szepen fejlodik.

de te is tudod otthon tornaztatni picit, ami segit.

2010. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!