Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.7-8 hetes terhességnek...

Kb.7-8 hetes terhességnek milyen jelei vannak? (külső, belső)

Figyelt kérdés
Úgy értem kinél mi jelentkezett?És kívülről kinek mikor és mi kezdett látszani?Mert ugye minden terhesség más:)
2008. dec. 9. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a melleim már akkor nöttek,és pl.nem kívántam a kávét /amit mindig megittam,mert imádtam az izét/:Ezek amikor elöjöttek még nem is tudtam,hogy terhes vagyok.Ja,és nekem pattanások jöttek ki a hátamon,vállamon.Elötte és azóta soha!
2008. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

Most mki a saját tüneteit fogja neked felsorolni,de ez nem biztos hogy egyezik a tieiddel.Nekem az egész napos hányingertől kezdve,a "hú de jól vagyok ma" tünetig minden megvan.Méhérzékenység,mellfeszülés,mellviszketés..bimbóudvar megnagyobbodása,sőőt még múlt héten egy kis barnázásom is volt :))Hol melegem van,hol a hidegráz.Reggel és este elég melegnek érzem a hőmet,de nem láz.

Egyébként tuti lesz olyan,aki pl semmit nem érzékel mindaddig amíg meg nem mozdul a babája.

A kisfiammal volt anno nekem is ilyen,bár azért ott a mellnövekedés megvolt.Más semmi :))

2008. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem maradt volna el a havim, észre sem vettem volna.
2008. dec. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ketteske ***** válasza:
70%
Nekem sincs semmi tünetem. Ha nem marad ki, és nincs az UH kép, fogalmam sem lenne, hogy terhes vagyok.
2008. dec. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a 6. héttől kezdődtek a rosszullétek. Émelyegtem, hánytam, kb. 1 hónapon keresztül menszi szerüen fájt a hasam (főleg esténként), haspuffadás, fájtak és érzékenyek voltak a mellbimbóim, nem bírtam a szagokat, de sok illatot sem (pl. a friss kenyér illatát, sok kedvenc tusfürdőmnek, és parfümnek sem), állandó álmosság, hőemelkedés, csak a buborékmentes Szentkirályit tudtam meginni (a többit keserűnek, savanyúnak éreztem). Ennyire emlékszem.
2008. dec. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

És a pocak kinek mikor kezdett növekedni?

Egyébként tudom,hogy mindenki mást fog írni,valaki meg semmit.Pont ez az érdekes ebben? :)

2008. dec. 9. 09:37
 7/13 anonim ***** válasza:

:))ez is változó.Az első babánál valószínű később fog nőni,mint a 2. vagy 3-nál.

Első babád?Az első hetekben érezheted a pocidat,de az még nem a méh kitüremkedése.A legjobban úgy tesztelheted le,hogy ha beszívod a levegőt,és behúzod a hasad,megérzed a méh kidomborodását.

2008. dec. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A menszesz kimaradása előtt nekem kb. 2 héttel már kezdett puffadni a pocakom. Akkor 63 kg voltam, viccelődtek is a kollégáim, hogy biztos jön a baba. Én nem babának tudtam be akkor, mert mindig is szerettem enni (igaz sose látszott rajtam, hogy sokat eszem), gondoltam a sok kaja miatt lehet, hogy elkezdtem hízni. A 18. hétig, csak növögetett, de utánna beindult a pocaknövésem. 40. hetes vagyok, és 14 kg-ot híztam a várandóság alatt.
2008. dec. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia, nekem a hasam már a nemvárt kimaradásánál akkora volt mint egy 4-5 hónaposé, de csak a puffadástól, majd látod mikor kezd már a babától nőni, én most vagyok 15 hetes és most látom hogy ez már a baba, fekve is ki tudom tapintani, hogy nőtt. Egyébként a tünetek 7-8 hetesen: reggeli és esti hányinger, fáradtság- főleg estére, cigi füsttől undor - sose zavart még ennyire, hát nagyjából ennyi!

Boldog Babavárást!

2008. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a legjobb tünet kimaradt: a mellem 2 méretet nőtt:))
2008. dec. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!