Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakekszet nem lehet kapni...

Babakekszet nem lehet kapni 4-5 hós babának?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak 6 hótol van babakeksz.Gondolom azt nem adhatom oda 5 hós babámnak?

2014. aug. 25. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha már be szeretnéd neki vezetni, akkor mindegy szerintem, én csak 6 hó után adtam először.
2014. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekünk azt mondta a védőnő h 4 hónaposan mikor elkezdtem hozzátáplálni akkor adnom kellett neki kekszet is, azt mondta a rossmanba van tudok venni. Amúgy szerintem 5 hós babánnak adhatod a 6 hóstól való kekszet!
2014. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Az az 1 hó nem oszt, nem szoroz.

Turmixolva gyümipépbe add oda Neki:-) Fincsi. A hipp nagyon jó, igaz meregdrGa

2014. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Én Fosfovit kekszet adtam az elején a babánknak. Ez 4 hónapos kortól adható.
2014. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Most komolyan...Egy kekszes kérdésnél is le kell pontozni?😂👆

Nem vagy normális, az aki komolyan ebben leli az örömét.

2014. aug. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem értem miért kell lepontozni!!! Mikor most ez a legújabb tanulmány h minél hamarabb kell gluténnal találkoznia a babának!

Nem is lehet mindent ilyen ezt 6 ezt 7 hónaposan mert ahány táplázat annyi féle! 5 hónapos gyereknek nem lesz semmi baja attól a babakeksztől!


Na és a nagy lepontozóknak!!! Másik 3 védőnő azt is mondta h sima háztartási kekszet is lehet adni naponta felet!!!

2014. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 hótól adtam, mert akkor vezettem be a glutént.

Ha ti ezen már túl vagytok, akkor nyugodtan adhatod a 6 hósnak valót is.

2014. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor meg veszem.Am nekem is azt monta a védőnő hogy fél háztartási kekszet adhatok neki,de mivel anyósom 3-at belereszel a gyümijébe,úgy döntöttem veszek babakekszet,sose tud kakálni mikor olyan sok kekszet eszik,nem jó az neki,de anyósom szerint nem lesz baja.
2014. aug. 25. 13:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 4-5 hósan kapott először babakekszet. Ekkor még volt valamennyi tejem, és állítólag szerencsésebb a glutén bevezetése anyatej mellett. Egyébként is valóban korábbra tették a szakértők a glutén bevezetését. Így a gyümölcspüréjébe reszeltem egy keveset.
2014. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!