Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónap körüli babának...

10 hónap körüli babának milyen kekszet adtok? Csak babakekszet?

Figyelt kérdés
Elfogyott a babakeksz, most uzsira joghurtot adnék neki egy kis keksszel. Adhatnék neki darált háztartási kekszet az van itthol?
2014. jan. 2. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
10 hónaposnak már szinte bármilyet adhatsz. Háztartásit mindenképp.
2014. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Èn màr az elejètől hàztartàsit adtam.
2014. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor azt fog kapni!
2014. jan. 2. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
daráltat joghurttal simán. Ha esetleg már van minimum 4-6 foga akkor akár már babapiskótával is próbálkozhatsz, de olyat vegyél, aminek egyik fele sem cukros. Azon elég sokáig el tud nyammogni egy ilyen kis cukika. :) Az enyém egy évesen is legalább tíz percig bajlódik vele, pedig már 7 foga van.
2014. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, de jó, hogy írtad a babapiskótát, az eszembe se jutott pedig van is itthon, pont olyan amit írsz, hogy nem cukros! Most ki is fogom próbálni, hogy mit szól hozzá :)) Ja, és már 8 foga van neki...
2014. jan. 2. 17:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a héten fogok kipróbálni egy zabpelyhes, gyümölcsös babakekszet csinálni, de van többféle házi készítésű, esetleg azt is kirpbalhatnad majd a babadnal.
2014. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát én még idáig boltit nem is adtam,elvan nélküle,pedig 11 hónapos :) én csinálom neki,pedig nem vagyok bioanyu,csak szereti nagyon.

a babapiskótán ha nincs cukor,az nem azt jelenti hogy benne sem lenne.

a kekszet zabpehelyből csinálom és reszelek bele almát,meg aszalványokat teszek bele pici vajjal,és kisütöm.

2014. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!