Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Péksüteményt, túros táska,...

Péksüteményt, túros táska, kakaos csiga, pogácsa stb. ilyeneket mikortól lehet adni a babáknak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 06:03
 1/5 anonim ***** válasza:
1 évesek elmúltunk.túrós táskát és pogácsát már kapott,de nem sokat,és csak egyszer.
2010. jan. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiam 13 hónapos. Egy éves kora óta kap tízóraira valami péksütit, általában pogácsát, mert azt szereti.
2010. jan. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Én már 7-8 hónaposan adtam az enyémeknek pééksüteményt.Sima kiflit pedig előbb is.Nem érdekel a mai divat,fontosabb,hogy egészségesen etessem őket.Mind a 3 egészséges,jól fejlett gyerek.Soha nem volt allergiás egyik sem.
2010. jan. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 éves lesz, pont tegnap volt neki az uzsonna túrós szív. De kap már sajtos perecet (puha, kifli gyanánt). Kakaós csigából kapott már kóstolót, de az ilyeneket egyenlőre még direktben nem adom.
2010. jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Nem érdekel a mai divat,fontosabb,hogy egészségesen etessem őket."A péksüti igazi,egészséges kaja :-)
2010. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!