Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtok, használtato...

Meddig használtok, használtatok légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
13 hónapos a fiam, sokszor elfelejtem bekapcsolni, egy hónapja alig használom, főleg, hogy mostanában sokszor kel éjjel, ilyenkor ki kell vennem a kiságyból, megnyugtatni, és visszatenni. Kómásan, meg mindig elfelejtem kikapcsolni, ezért neki áll az éjszaka közepén visítani, így inkább nem is kapcsolom be. Szükséges lenne még használni?
2010. jan. 16. 06:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elvileg egy éves korig nagyobb a kockázata a légzésleállásnak,ha egészséges a kisfiad,és eddig sem volt probléma,remélhetőleg ezután sem lesz.Szerintem ha zavar,nyugodtan hagyhatod kikapcsolva.
2010. jan. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy fél évig ajánlott használni.
2010. jan. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 16. 08:42
 4/11 anonim ***** válasza:

Én meg úgy tudom hogy 2 éves korig.

Én már csak azért kapcsolom be mert az az éjjelifénye.

2010. jan. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én kb fél éves koráig használtam, utána már sokat mozgott, lemászott a szélére és beriasztott miatta. Akkor szépen abbahagytuk. Szeritem egy egy éves gyereknél már nem kell használnod, nyugodtan elhagyhatjátok.
2010. jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1 éves korig.
2010. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8 hós koráig
2010. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 juditzita ***** válasza:
Az én lányom 16 hós, és engem megnyugtat, ha be van kapcsolva. Amíg nem tudja megmondani mi baja van, sztem hasznos dolog...
2010. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7 hós. Mivel már feltérdel és feláll ezért nem igazán jó. :( Van, hogy hanyatt fekszik és csapkodja a lábát, játszik. Nem szeretném, ha széttörne a ketyere ezért inkább eladjuk.

Ráadásul most költözött "alánk" babás család, ugyanilyen típusú a figyelőjük, és előfordult, hogy üvöltött a figyelő, rohantam a szobába és az én babám meg jóízűen aludt. "Áthallatszik" minden (panel) :(

2010. jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
2 éves korig fordulhat elő a bölcsőhalál ! Azért megcáfolnék egy -két dolgot ... Egy jó légzésfigyelő nem riaszthat be ,csak mert "lemászott " róla a gyermek !
2010. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!