Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ilyen keveset...

Másnak is ilyen keveset alszik 4-5 hónapos korú babája?

Figyelt kérdés
Az én lányom mindössze 2*30 percet alszik nappal, ami igazán nem sok. Éjszaka 8- hajnal 5ig, majd utána reggeli után 9ig. Ezt a nappali alvást kicsit keveslem.
2010. jan. 16. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Az én lányom 4 hónapos kora után, másfél éves koráig egyetlen percet sem volt hajlandó aludni nap közben. Éjjel is kb. 4-5 alkalommal felébresztett, nem feltétlenül szopizni akart, csak úgy valami miatt felsírt. Éjjel 9 körül aludt el nagy igyekezetek árán, 5-kor már fent kukorékolt és nem aludt vissza reggeli után sem. Szerencsére ettől függetlenül nem volt nyűgös, vagy hasfájós, nagyon érdeklődő és tevékeny volt a maga szintjén mindig. Szerencsére elmúlt, és én is kezdek helyrejönni. Kitartás!
2010. jan. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Az én lányom 5 hónapos,2* alszik 30 percet,egyet délelőtt egyet délután.Este 7-kor alszik el,és reggel 6-kor kel.

Szerintem pont jó ahogy a babád alszik.Vége a nyugis,sokat alvós időszaknak :-D

2010. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Ha nappal többet aludna, éjjel nem bírná egyhuzamban 8-tól 5-ig, amit írtál.

Most már nem olyan kicsike, hogy állandóan aludjon. Ez így tényleg pont jó neki. Ha elálmosodik napközben, úgyis alszik majd. Más anyuka össze tenné a két kezét, hogy az ilyen korú babája az egész éjjelt át aludja. De ennek az ára a nappali fentlét.

2010. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 4 hónapos.Este fél 8-tól reggel kb 7-ig alszik, majd napközben 3-szor 45 percet.
2010. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!