Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "kinyomja" a szemét amikor a...

"kinyomja" a szemét amikor a hüvelykujját szopogatja a többi ujjával. Mit tegyek? Cumira hogy kell szoktatni?

Figyelt kérdés

a cumit már próbáltam több alkalommal, kinyomja, visszanyomom, kinyomja visszanyomom, ezzel szórakoztunk mire nagy nehezen megmaradt a szájában(persze kísérleteztem több alakúval)amit másnapra elfelejtett, nekem meg pár percnél nem volt hozzá több türelmem, van erre módszer?


a szemébe meg úgy belenyúl, hogy rossz nézni, teljesen alá a szemhéjnak, csupa piros sokszor, de hál ég elmúlik, nem gyullad be.


2014. aug. 26. 12:52
 1/6 A kérdező kommentje:
3,5 hónapos
2014. aug. 26. 12:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fim cumival csinálta ugyanezt. Ne erőltesd tovább! Szerintem nem fog cumizni.
2014. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*fiam
2014. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mert amelyik baba tud cumizni, az csak úgy hippsz hoppsz tud? nem kell ezt "tanítani"?
2014. aug. 26. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha az ujját akarja szopni,akkor azt fogja!

Ne erőltesd rá a cumit, mert nemfog sikerülni... Igen,általában hamar elfogadja az a baba, akinek megtetszik.

2014. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
szerintem se erőltesd, jobb hogy a saját ujját szopikázza nem egy műanyag darabot. ez mindig kéznél van, nem kel fel éjszaka rá hogy kiesett és nem találja. nekünk is eleinte mindig a szemébe voltak az ujjai rossz volt nézni, de ügyesen megtanulta a technikáját, mindig kivettem neki a szeméből és azóta semmi baj nincs.
2014. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!