Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír álmában?

Miért sír álmában?

Figyelt kérdés
Kislányom 5 hónapos, és pár napja éjjelente és nappal is alvásból sírva ébred, annyira sír, hogy alig tudom megvigasztalni, majd a vállamon alszik tovább, mintha mi sem történt volna. Napközben is ez van, ha alszik, illetve reggel is így ébred, majd amikor már kinyitja a szemét nevet és mosolyog.. más is volt így???
2014. aug. 26. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attol lehet hogy nem felszines alvasperiodusbol ebred fel fokozatosan hanem mely alvasi szakaszbol hirtelen
2014. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hét hónapos kisfiam is csinálta ezt, sőt néha még most is. Nem tudom mitől lehet, de szerintem nem lényeges :)
2014. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lányom fordítva, ő röhög alvás közben.Fogalmunk sincs, mi vicceset álmodhat, de igazi Beavis és Butthead stílusban megy a HÖHÖHÖHÖ. :)


Gondolom még kevésbé érzékelik az álom/ébrenlét közötti különbséget.

2014. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bégáz, bélgörcs

ahogy jön, úgy el is múlik

tapasztalat!

2014. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!