Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elméleti kérdés! Létezhet,...

Elméleti kérdés! Létezhet, hogy valaki, ráfekszik álmában a babájára és a ezért megfullad a gyerek?

Figyelt kérdés
Ez azért jutott az eszembe, mert van egy török film a tévében, és ott az egyik szereplő kismama alatt a babája megfulladt. Kicsit lehetetlennek gondolom, mert azért csak nyöszörögne a gyerek, ha fulladna, meg az anyák felébrednek minden neszre.

2014. febr. 8. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%

Elméletben igen.

Gyakorlatban szerintem sosem. Egy anyának kell lennie ennyi anyai ösztönének, hogy még álmában sem fekszik rá a gyerekére.

Amúgy én ezért is gondolom, hogy a gyereknek a saját ágyában kell aludnia.

2014. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos. Nemrêg hallottam, hogy cigányêlnál 6an aludtak egy ágyba kõztük egy újszülõttel. Sikeresen ráfeküdt az anyja, meg is fulladt a kisbaba
2014. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos előfordul. A rendszerváltás környékén volt Magyarországon is felvilágosító kampány ezzel kapcsolatban, mert több tragédia történt. Egyébként tévhit, hogy az anya felébred minden neszre, különösen ha hosszú idő óta nem aludta ki magát.
2014. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Szulejmán???
2014. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Igen simán. Ezért sem szabad egy ágyban aludni a gyerekkel.
2014. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igen, Szulejmán a film címe.


Szóval akkor megtörténhet. Lehet, hogy akkor nem érdemes egy ágyban aludni a babával. Végül is nem véletlen, hogy készítenek, vesznek saját ágyat a gyereknek és az sem, hogy rácsos az ágy.

2014. febr. 8. 17:56
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Off: Kinek a babája halt meg így a Szulejmánban??? Mióta megszületett a kislányom nem láttam sajnos. :-) :-(
2014. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Amikor megszületett a kislányom, ez nekem is eszembe jutott és nem is aludtam el éjszakai szoptatás közben, amint végzett a cicizéssel, raktam az ágyába, nehogy még véletlen ráfeküdjek, de mikor nagyobb volt és mellettem aludt, soha nem feküdtem rá, inkább ő túrt le engem az ágyról:-) De még belegondolni is rossz, hogy ilyen előfordulhat. Bár én is azt gondolnám, hogy az anyai ösztönök erősebbek minthogy valaki ráfeküdjön a babájára, legalábbis én miután megszületett a kislányom nagyon éberen aludtam, még most is minden neszre felébredek.
2014. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Igen létezhet,ezért sem kell a gyerekkel egy ágyban aludni és még ezer más ok miatt.
2014. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Persze, hogy létezik. Az ember tudatlan állapotban van, és nem vigyázva alszik. "Anyai ösztönnek" ehhez semmi köze.
2014. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!