Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája az ujját...

Akinek a babája az ujját szopizta annak tényleg vékonyabb lett az az ujja?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem két ismerősöm is van akiknél látványos a különbség a két hüvelykujj között, de ők nagyon sokáig szopizták az ujjukat. (kb. 7-8 éves korukig)
2014. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiam csak akkor szopizta, amikor álmos volt, meg amikor lefeküdt aludni. 1 éves korában abba hagyta. Nincs különbség az ujjai között.
2014. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen. tartos ujjszopas eseten latszik a kulonbseg. en 6 eces koromig szoptam az ujjam. 30 felett, a lassu oregedesi folyamat kovetkezteben kezdett eltunni a kulonbseg, de jo 20 evig meglatszott
2014. aug. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Férjem kb iskolás koráig szopta a hüvelyk ujját, semmi változás nincs rajta.
2014. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kb 4-5 éves koromig szoptam az ujjam, semmi különbség nincs, nem is volt a két hüvelykujjam között.
2014. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem határozottan vékonyabb és hosszabb az a hüvelykujjam amelyiket szoptam :D
2014. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kb 13 éves koromig szoptam az ujjam, párom is, és a húga is. :D Semelyikünknek sem vékonyabb az ujja.
2014. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én 7 éves koromban szoktam le róla, semmi különbség nincs az ujjaim között, nem gumósak, normálisan néznek ki.
2014. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem van a két hüvelykujjam közt különbség.Icipici, de van. Amelyiket szoptam azon nagyobb a köröm (hosszabb a körömágy rész)és a hajlatnál sem olyan, mint a másikon. :)
2014. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!