Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónaposan ha kézbe van a...

3hónaposan ha kézbe van a baba akkor már ügyesen kellene tartania a fejét?

Figyelt kérdés
Ha hason fekszik akkor nagyon ügyesen tartja,de kèzbe van mikor csuklik össze vissza. Mit csinàljak hogy ügyesebb legyen? Mikor kellene hàtról hasra fordulnia?
2014. aug. 27. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem 2 es fel hósan fordult oda vissza . Es tartotta a fejet is!

Mindig hason volt 2 hetes kora óta napközben is es ugy is altattam, szerintem az segített :)

2014. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

3 hónaposan már kéne tartania a fejét.

fordulnia 6 hónapos koráig kell. 3 hónaposan hátról az oldalára. státuszon megnézik, ha gond van, továbbküldenek, ne aggódj :)

2014. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Semmit ne csinálj vele! Hagyd eleget aludni! Ne legyenek már elvárások egy szegény 3 hónapos babától is! Hidd el, fejlődik a maga útján és rendjén. Hason fekve szépen emeli, ez elég. Nem foroghat minden baba már két hónaposan!!! :D
2014. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hátról hasra majdnem öt hónaposan fordult a lányunk, a fejét kézben születésétől megtartotta, hason fekve csak 2,5 hónapos korától.
2014. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van a babád!Hátról hasra 8 hós koráig kell fordulnia nincs elkésve.Sokat legyen hason s mindent fog csinálni.kb olyan4 hósan abbahagyja a csuklást
2014. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva ??? Egyes vagyok. Azert mert ügyes a babàm ??? Komolyan nem értelek titeket. Nem azt mondtam hogy hülye az anya meg hülye a baba. Adtam egy tanácsot es elmondtam hogy az en lányom mikor fordult at.
2014. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos neked ez a pontozás? Be lehet váltani valahol a pontokat, hm?
2014. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem fontos. Csak nem értem. Mindig ez van ha valaki olyan dolgot ír hogy az illető babàja hamarabb csinált valamit akkor le van pontozva. Tiszta gaz...
2014. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tartsd hason sokat a babád, attól erősödik a nyakizom. Viszont, minden baba más ütemben fejlődik, felesleges más babájával összehasonlítani a tiedet. Ha bizonytalan vagy a fejtartást illetőleg a legjobb, ha keresel egy Dévény tornászt. Ők kifejezetten a mozgásfejlődés javítására vannak specializálódva, különböző masszázzsal és tornával tudnak segíteni, illetve ha bármi van, akkor ők azt látják és eldöntik, hogy nektek kell-e kezelés, vagy magától is megerősödik a pici nyaka. Nálunk 3500 forint egy alkalom, kb. 50 percet vesz igénybe. Az én kislányom most 4 hónapos, mi elvittük, mert ő meg balra biccentette a fejét, 3 kezelés után teljesen rendbe jött. A gyerekorvos ajánlotta.
2014. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!