Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek létezik ilyen baba?

Szerintetek létezik ilyen baba?

Figyelt kérdés

Par hetes kora óta végigalusssza az éjsszakát.

Este 9-től ébredés nélkül reggel 8-8:30ig alszik

Délelőtt 11-13:30ig alszik

Delután 17:00-18:30ig alszik

A kiságyban napi 3x1órát önallóan játszik a kiságyban.

Keveset sír/hisztizik



Konkrétan 1 éves baba (barátnőmé). Az enyém, totális ellentettje.


2014. aug. 25. 11:48
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
31%
Az enyém is ilyen volt. Ne irigykedj :)
2014. aug. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

Náluk voltunk 3 napot ess kész.... Egyy szava nem volt.

Az egész napjuk a menetrenden alapult.

Nálunk nincs ilyxen, ha éhes eszik, ha álmos alszik.

De komolyan, letette 11kor éss álmosnak sem tűnt, betette az ágyba, roló le, cumi éss alvóss párna, maj aludt is.


Irigy vagyok..vagyy is nem:D de hihetetlen, tök szerencsés.

Nekem csomósszor kel enni éjjel, össze-visssza alszik stb. ://

2014. aug. 25. 11:56
 3/44 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul éreztem magam emiatt. Hogy neki ilyen könnyen megy, nekem meg fél perc nyugtom nincsen
2014. aug. 25. 11:56
 4/44 anonim ***** válasza:
85%
én olyan babát is ismerek (konkrétan 3-at is),akik akár 2-3 órát is elücsörögnek egy darab játékkal a kezükben a babakocsiban,amíg anyu nagytakarít,beszélget,mosogat,nagyobbakkal foglalkozik stb. az enyém egy percet nincs csendben,nyugton,soha nem is volt. van ilyen. konkrétan megülne rajtuk a por,ha nem mozdítanád meg őket. kicsit irigykedem én is.
2014. aug. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
83%

Nekem kicsit fura h 1 évesen ennyit alszik!


Meg ebből a leírásból nekem inkább robotnak tűnik mint gyereknek!

2014. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
76%
jah,a durva: kérdezem anyukát,mikor aludt el a gyerek (kiságyban épp el van terülve). anyuka: "jajj,hát alszik? nem is tudtam. épp mosogattam,nem néztem még rá...) nah ilyenkor megöl az irigység.
2014. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Ez a kislány is addig van a kiságyban a jatékaival, ameddig ki nem veszi.

Leülnek játszanak napi 1-1,5 órát, ez a közös játék, amúgy az etetésen fürdetésen kívül más nem. Eddig nem akartam elhinni, mikor mesélte....de láttam!!! Most én rontottam/rontom el??? Vagy ez babafüggő???

2014. aug. 25. 12:01
 8/44 anonim ***** válasza:
86%

Biztos babafüggő. Én el sem tudok ilyet képzelni. :D

Viszont azt nem tudjuk, mennyit sírt magában az első hónapokban...


Nekem is örökmozgó és keveset alvó gyerekem van, biztos nehezebb vele, mint egy ilyen nyugodt babával, de én elégedett vagyok ezzel a variációval.

2014. aug. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Én is elégedett vagyok, csak olyan könnyyű neki. Mindenre van ideje, gyerek töm nyugodt, megtud főzni, mindent!!!

Én meg még gyorsan is alig tudok lefürdeni. Nincs időm semmire.

2014. aug. 25. 12:14
 10/44 anonim ***** válasza:
8. vagyok. Én, amit lehet, ébrenléti időben csinálok, a gyerek jelenlétében. Így őt is szórakoztatom közben, és külön tanítás nélkül megtanulja, hogy működik a háztartás. Időigényes, az biztos. Ma pl. 20 percig "porszívózott", mire megunta, és megkaphattam én a porszívót. Viszont semmilyen játékot nem élvez úgy, mint ha együtt takarítunk.
2014. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!