Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónaposnak milyen kekszet...

15 hónaposnak milyen kekszet adtok?

Figyelt kérdés
Eddig csak babakekszet kapott. Márkák érdekelnének. Miket adtok?
2014. aug. 27. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

a zabálom keksz (almás) nagyon fini, csak óvatosan vele viszont, mert van benne cukor is :)

bármilyen kekszet adhatsz neki, mert a nyálával elolvasztja. (na azért ízfokozó meg cukor, meg még méz ne nagyon legyen benne. és a csokival is nagyon óvatosan. ráér ezekre még)

én pl. hiába adok kölesgolyót, azt nem eszi meg,

ellenben a PUFI az most nagyon megy :) (pufi, kuki, ki hogy hívja, az sima kukoricapehely, minden egyéb adalékanyag nélkül, próbáld ki, a 15 hónaposoknál az nagyon tuti) :)


én márkákkal nem foglalkozom, ha a BRANDEK érdekelnek, akkor az én válaszomból sokat nem tudsz meg :)

2014. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Győri édes zabfalatokat adtam neki, később Gullónból a téglalap alakút.
2014. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a legtöbb babakekszben is van hozzáadott cukor, eddig olyat vettem, amiben nincs,csak marha drága, gondoltam már ehetne más fajtát is...gyümölcs mellé uzsira szokta kapni
2014. aug. 27. 15:26
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja igen, a kuki is megy nálunk, na de abban meg a só van, szóval ....só- cukor....mindenben van valami "nem egészséges".

A márkát csak azért kérdeztem, hogy konkrétan kereshessem a boltban a kekszet, én sem megyek a márkák után.

2014. aug. 27. 15:29
 5/5 Baranka ***** válasza:
Én a detki állatfigurás háztartási kekszet szoktam adni a gyerekeknek! Vagy kuki, pufi ki hogy ismeri. Néha a "hagyományos" szögletes háztartási kekszet.
2014. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!