Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaltok ha szeretkezes...

Mit csinaltok ha szeretkezes kozben felebred a baba?

Figyelt kérdés
abba hagyjatok es bementek hozza vagy folytatjatok tovabb ,ha mar nics sok hatra?
2014. aug. 27. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Az én fiam általában sírva ébred, ha felriad álmából /másfél éves/, úgyhogy esélyünk sincs tovább szeretkezni. De ez azért nagyon ritkán fordul elő.
2014. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen abbahagyjuk. Gyereksírás mellett, teljesen mindegy mennyi van hátra. Egy síró gyerek eléggé illúzióromboló.
2014. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Az en fel evesem ebredes elott mar mocorog.akkor tudjuk h mar nincs sok idonk hatra.bar sajnos nalunk meg eleg docogos a szex tema de gondolom idovel jobb lesz.egyszeruen nem tudok rahangolodni nem tudom magam elengedni h tudom h mas is gan rajtunk kivul a szobaban.megha pici es nem is erti mi van...
2014. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
sajnos velunk elofurdult,olyan sokaig tart vissza altatni,hogy utana mar nincs kedvunk folytatni.sokszor felve kezdek bele pont ezert.
2014. aug. 27. 21:59
 5/16 anonim ***** válasza:
26%

Egy szobában alszunk vele, így rögtön hallani, ha felébred.

Míg kicsi, pár hónapos volt, simán szeretkeztünk úgy, hogy ébren volt.

Most, hogy már másfél éves megvárjuk míg elalszik.

Ha felébred és felsír, akkor azonnal tudok rá reagálni és jó eséllyel visszaalszik, folytathatjuk. Vagy újrakezdjük :)

Volt már, hogy a vége felé jártunk és akkor sírt fel, akkor már nem hagytuk abba természetesen.

Viszont volt olyan is, hogy felsírt éjjel és semmi pénzért nem aludt volna vissza 1-2 órán keresztül. Na attól idegőrlőbb nincs, mint felajzottan, szex helyett egy nyűgös gyerekre várni, hogy kegyeskedjen elaludni.

2014. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Vagy ritkán szexelünk, vagy az én fiam nagyon rendes, de még nem volt ilyen a 20 hónap alatt. :) De tényleg, olyan volt többször, hogy rögtön utána kelt fel, de közben még nem.
2014. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

Abbahagyjuk és bemegyünk hozzá.


Ez komoly, hogy ébren lévő baba mellett szexeltetek??? Vagy csak rosszul fogalmaztál? Nem tudom elhinni.

2014. aug. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen abbahagyjuk és bemegyünk hozzá, tök mindegy mennyi van hátra. Tényleg van, aki a 1,5 éves gyereke mellett szeretkezik?
2014. aug. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Nyilván abbahagyjuk. Valahogy nem tudnám nyugodtan folytatni tovább.


Az meg, hogy valaki a gyerekével egy szobában csinálja, főleg hogy még ébren is van, elég beteges. :S

2014. aug. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindig abbahagytuk de ritkán fordult elő a 17 hónap alatt hogy pont szeretkezés közben ébredt fel. Gyors átmegyek hozzá, kap inni és alszik tovább. Ha nagyon felébredt és altatni kell akkor altatok és utána ha még van kedvünk folytatjuk.

Nem hagynám sírni amíg szexelünk mert a sok sírástól nagyon megébred, úgy tutti esélytelen lenne a vissza altatás.

2014. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!