Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 honapos kisfiamnak fulbeval...

11 honapos kisfiamnak fulbevalot szeretnenk!?

Figyelt kérdés

Mar akkor eldontottuk, hogy lesz egy fulbevaloja mint az apukajanak amikor megszuletett! Mostanaban szeretnenk megcsinaltatni, hogy a szulinapjara mar begygyuljon.

Nagyon sok embertol azt kapom, hogy nem vagyok normalis... tenyleg enyire elitelendo es miert? Ma mar egy fulbevalo a feriak fuleben teljesen termeszetes, ettol nem lesz meleg... stb. Ha szeretne kiveheti nem egy eltre szolo dolog.


2014. aug. 28. 17:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Hát én nem támogatnám. Nem lenne jobb ha csak akkor lenne neki ha ő is akarja? De ha annyira szeretnétek akkor csináltasd meg és ne érdekeljen , hogy mit mondanak mások.
2014. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
A kérdésedben van a válasz: a férfiak fülében. Nem a csecsemőkében. Majd ő eldönti később, akar-e. Ez nem egészen olyan helyzet, mint a lányok esetében - mondom ezt én, aki szintén akartam fülbevalót a kisfiamnak, míg terhes voltam vele. Aztán meggondoltam magam.
2014. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

én inkább ezt halogatnám, döntse el ő hogy szeretné-e

nem egy szokványos dolog, lehet hogy óvodában és iskolában is cikizik majd miatta, pont ezért bíznám rá a döntést

hidd el, ha nem ezért, majd cikizik más miatt, a gyerekek már csak ilyenek

egy normális felnőtt pedig nem tesz rosszalló megjegyzést arra, amihez nincs köze

2014. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

A lanyom ovodai csoportjaban volt egy kisfiu fulbevaloval, nagyon piszkaltak a tobbiek szegenyt. Anyukaek meg nem hogy kivettek volna a fulebol, inkabb masik oviba vittek, hol kezdodott minden elolrol. Gondolkozni kellene egy kicsit.

Felnott korban oke, ha akar, de ma mar nem divat, csak a luzerek hordjak, ne haragudj, de tenyleg igy van. De hogy hasznos is legyen a hsz.; a lanyomnak 3 honapos koraban lovettem ki a fulet. Ismeros meg 2 eves koraban..

2014. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Hat ha en fiú lennék es anyám kilovette volna a fülemet, tuti hogy soha a büdös életben nem tudnám megbocsátani neki.
2014. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Ráértek akkor,ha majd ő szeretne.Nekem 11 volt a fiam amikor szeretett volna,2-3 hónapig hordta,utána kivette.
2014. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
Nem életre szóló? A lyuk nem nő be, aranyom...
2014. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%

én is ezen agyaltam még terhesen, mindenki kiakadt rajta, meg jelzőket is kaptam, hogy kisebbség...meg stb

a végén egyik amiért meggondoltam, hogy ne közösítsék esetleg ki, ne különböztessék meg, nyugodtan szocializálódjon

a másik, ha majd ő akarja kilöveti



de mindig ahogy nézem a csillogó szemeit (érdekes, tényleg úgy csillog, mintha világítana, vagy "lakkozott" szemgolyója lenne, szóval minid nézem, hogy annyira passzolna mellé egy ékszer


és fiú

2014. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
A lyuk beno kedvesem :) am ne csinaltasd meg neki majd ha o akarja akkor :)
2014. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
42%
Benő! :D Ne vitatkozzatok, összeforr, beforr :)
2014. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!