Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiamnak hasmenese van es...

A kisfiamnak hasmenese van es borzalmasan kicsipte neki a popsijat nagyon piros szinte voros. Es mikor kenem neki kemeny is a bore nagyon mivel kenjem neki ilyenkor?

Figyelt kérdés
2014. aug. 24. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:

minél hamarabb gyógyszertári kevert krém, vényre kapható, gyorsan íratni, mert pillanatok alatt már véres is lesz, hám sem lesz rajta, rájtunk már így

a kevert krém meg csodát tesz két pelenkázás között rögtön!

2014. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*jártunk
2014. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
és jó lenne napközben szellőztetni. Nem kell rá pelenka, legfeljebb takarítasz gyakran. Nekünk ilyen esetben a sudokrém vált be. Csak ilyenkor használtam.
2014. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

csak jelzem nálunk a sudocrem sem hatott, és igen jól írja második, szellőztetés!


és fürdőzések után csinálom úgy, hogy meztelenül eszik (alatta törölköző, de széttett lábak, popsi a "magasban"feltámasztva)és ennyi si elég már (nálunk legalábbis, így szép, nem piros a bőre)

2014. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
most bem talalolok gyogyszertarat.ha az orvoshoz elmegyunk megint canestent fog irni neki.az orvosunk szerint nem jo ilyenkor egy kenocs sem viszont a sudocrem az tenyleg jo csak jelen pillanat draga. igy hazilag tudtok tanacsot adni mi lehet jo? pl koromvirag jo neki?
2014. aug. 24. 15:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Hintőpor, körömvirág krém, sok szellőztetés. Kamillás lemosás, minden kaki után mosd meg a popsiját.
2014. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden kakilás után megfürdetni a popsiját! Sokat segít önmagában is, de valami nagyon kímélő szappannal, fürdetővel! (illatmentes, hipoallergén legyen!)
2014. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk volt időszak hogy kamillás vízzel mostam a popsiját, vagyis kaki után kamillás vattával töröltem még át. A szellőztetés is nagyon jó, figyelj arra is hogy frissen törölt, tehát nedves popsira ne add rá a következő pelenkát. Nekünk a Sudocream nem vált be pirosodásra, sem a neogranormon, a Bepanthen kenőcs viszont nagyon szuper.
2014. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a segitsegeteket.kamillas vizzel mostam neki utana bephanten kenoccsel bekentem es rengetegett javult mar nem faj neki es csak egy picit piros mar :) epphogy. koszonom
2014. aug. 26. 22:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden tisztázásnál(ha pisi, ha kakis) szappanosan vagy zsíroldásra alkalmas akármivel, folyóvízzel mosd le és most gyakrabban tedd tisztába mint máskor.Törölgetésnél csak óvatosan, finoman töröld szárazra, hagyhatod kicsit szabadon is, hogy szellőzzön a popsija.Ha már véres akkor neogranormont használj, mert az hámképző és a gyulladást is csökkenti. Mi a bölcsiben, ha még nem eleven, akkor a boraxos krémet használjuk és nagyon jó, remélem segítettem.
2014. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!