Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen hamar fogzás probléma?

Ilyen hamar fogzás probléma?

Figyelt kérdés
Én is kétkedve olvastam eddig a 2-3 hós babákról hogy jön -e a foguk. Erre 4-5 napja többször sír a babám, eddig szépen szopizta a hüvelykujját, most meg mind a 4 ujját egyszerre rágja. Tegnap már nem hagyott nyugodni megnéztem az ínyét, és lent a metszőfognál fehér kis csíkocska az ínyén! De csak ott lent, a többi helyen még nem. 5 napja múlt 3 hónapos. Létezik hogy ilyen hamar tényleg jönnének? Van akinek a babájának ilyen korán elkezdett jönni?
2014. aug. 30. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
létezik. nálunk is ilyen korán kezdődött. de csak egyhonapjára rá jött ki. utána szépen sorba. 6hónapig szenvedtünk a fogakkal. az utolsó néhány fog meg csak ugy kijut minden gond nélkül:)
2014. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Változó. Bár a miénk még fogtalan, rólam és a férjemről is azt mesélték a nagyszülők, hogy mindenféle kísérőtünet nélkül jöttek a fogaink. Nem sírtunk, nem nyáladzottunk. Néha meglepődtek, hogy jé, mibe koccant a kiskanál - innen jöttek rá, hogy kijött a fog.
2014. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindket gyermekemnek par nappal a betoltott 4. Honap utan kijott az elso 2 foga 😊
2014. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!