Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert uvolt es gornyed ossze...

Miert uvolt es gornyed ossze a babam minden etetes utan? Mar rettegek mikor jon az eves ido. Mi lehet a gond? Pedig mar Pregomint kap.

Figyelt kérdés
3 hos.mar ez az 5ik tapszer amit probalunk.elotte volt laktozmentes,most tejfeherje es laktozmemtes van es egyre csak durvabb a helyzet.elotte is szokott sirni pukizaskor is de most visit neha levegot sem vesz a nagy uvoltesbe.elso lanyomat amikor etettem utana nyugodt volt hogy teli a pocak.mosr meg remalom az egesz.nemtudok rajonni mivel van a gond.nutriton suritot is kap.
2014. aug. 30. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem óvatosan a tápváltásokkal, így nincs mihez hozzászoknia a szervezetének. Ez elhúzhatja a kólika idejét. De ha a többséghez tartoztok, néhány héten belül enyhülnek a tünetek. A lányom eleinte akár napi 10 órát is üvöltött hasfájás miatt, most 3,5 hónapos és teljesen kinőtte.
2014. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nemtudom hogy ez most sima hasfajas amit kinol,vagy tenyleg tejallergia ( a doki mondta ha jovo hetig nem valtozik ki irja a neocatet ami mae a vegso lesz,ettol allitolag nincs jobb) vagy a suritotol gorcsol e.
2014. aug. 30. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
És nem lenne egyszerűbb kivizsgálni?
2014. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es szerinted nem vittem dokihoz? A gyerekorvos valasza hogy majd kinovi.ebbe nem nyugodtam bele.elvittem gasztroshoz szondat is nyelt de csak azt mondtak amit mar tudtam hogy refluxos.csak nem wrtem ennek mikoze a hasgorcshoz.hisz irtam hogy a doki tapszervaltassal kezeli.kivancsi voltam masnal is van e ilyen eves utan,esetleg valaki hasznal e nutritont.
2014. aug. 30. 16:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Eddig ezt nem írtad.

Ha nem allergiás, akkor nem kellene ilyen tápszereket adni neki. Reflux esetén AR-es kell.

2014. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A doki szerint allergias mert kiuteses az arca es durva szaraz a bore es valami magas a vereben.elejen ar tapszert hasznaltunk akkoe kezdodtek a gondok.aztan kaptuk ezt a tejet.es nemtudom hogy mi lehet meg mindig a gond.arra gondoltam hatha a nutriton de nem merem elhagyni.
2014. aug. 30. 19:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a reflux miatt, gondolom evés után rögtön elkezdi marni a folyadék a nyelőcsövét, és az nagyon kellemetlen tud lenni.

Egy kis víz nem segíthet?(forralt,lehűtött)

2014. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!