Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak akik szules utan egy...

Anyukak akik szules utan egy evvel sem tudtak fissza fogyni az eredeti sulyukra mivel magyarazattok?

Figyelt kérdés
Nekem a 3. Baba utan nagyom nehez.en a korromra hivatkozom mert a 3,at 40evessen szultem.az elso kettot meg huszas eveim elejen
2014. aug. 30. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nem kell ehhez magyaráz pont azzal nevetetted ki magad. Neked így jó akkor másnak meg mi köze hozzá.
2014. aug. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem senkinek nem tartozol ezért magyarázattal.

Egyébként meg van aki 20 évesen sem fogy vissza a szülés előtti súlyára, sőt, 40 évesen senki nem annyi kiló mint 20 évesen.

Van aki nem is szül, mégis 40 éves kora után meghízik valamennyire.

2014. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Magyarázd az akaraterő hiányával. Abba nem lehet belekötni.
2014. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Én tényleg rotka csinos voltam terhesség előtt. 171cm 49-50kg. Ez túl vékony volt, így 58ra "felhízlaltam" magamat.

58-al terhes lettem, szülni 87!!!!!!! Kg-vel mentem.

11hós a lányom, már "csak" 65 vagyok. Szóval majdnem sikerül.

Az első 4 hónapban a szoptatás miatt nem fogyóztam. Aztán megszakításokkal.


A gyerekekre nem jó dolog fogni, mert az 100% kifogás.

Az, hogy magaddal azt mondod, hogy meg vahy elégedve és úgy is gondolod, akkor jó. De amikor arra fogjál, hogy szültrm xy gyereket, na az nevetséges. A bőr megváltozil/hat, az más. De a hájat el lehet tüntetni.

2014. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
szoptatas alatt meg nem is lehetne fogyozni. es alapesetben egy evig szoptatsz
2014. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem tartom magam kovernek maradt rajtam 5 kg .egezssegessen eszem,sok salatat gyumit,zoldeset .koplalni nem fogok csak azert hogy olyan legyek mit 20 evessen.azert mondtam hogy en a koromra fogom.de nem masok elott mert senkit nem erdekel csak magamnak
2014. aug. 30. 17:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy miért pontoztátok le a 2-est?

Nem kötekedésből, tényleg kíváncsi lennék.

Az persze más, ha valaki saját magának nem tud megfelelni, de akkor gondolom tesz is érte.

De miért kell másoknak megmagyarázni, hogy miért annyi kiló vagy amennyi?

2014. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jé, az előbb még 0%-os volt, azért kérdeztem (7-es).
2014. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam 6-7 kg maradt, nem kertelek, lustaság és akaratgyengeség miatt. Ha nem szeretnék annyira nasizni, és lusta rendszeresen mozogni, nem a szülés előtti súlyomat, hanem a még 4 kg-al kevesebb versenysúlyomat is elérném, amivel elégedett is lennék.

Sokáig nem okozott gondot tartani a súlyomat mindenféle odafigyelés nélkül, de kb 7 éve egy év alatt 15 kg-ot híztam. Kiderült, hogy IR-em, és kezdődő 2-es típusú diabéteszem van. Az, hogy már nem ehetem azt, amit akarok, elég nehéz betartanom. (rettentő édesszájú vagyok)

Most várom a második babámat, szülés utánra már készülök az akciótervvel, amivel újra formába hozhatom magam :). Egyszerűen utálom magam ezekkel a plusz kilókkal, de sok akaraterőre, és következetességre lesz szükségem, hogy elérjem a célom.

2014. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%
Miért utána? Nekem enyhén emelkedett cukor miatt a terhesség alatt állítottak össze Ch diétát. Nem éheztem (mondjuk ami éhezés, az eleve nem is lesz hatásos) és saját súlyra egy dekát nem híztam a terhesség alatt.
2014. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!